Gdzie znajduje się termostat w mojej setce 2,8
Jak w temacie...
zepsuł sie i chce go wymienić
z góry dzięki bracia siostry
Na ma , Dario

Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
Dziękuje wielki bracie
A wymieniam termostat ,czyjnik temperatury (3 pinowy przy chłodnicy na dole ) świece i sondy też ale nie wiem czy mi kasy wystarczy
Taki zabieg przed "wywaleniem katów" i konkretną "regulacją",bo rozumie ,że założyłem trumne na dach ,ale zaczął wpieprzać 16-20l/100km...

masakra,ale już na zlocie Pasiak zauważył,że mi się nie nagrzewa do 90 stopni tylo staje na 80 a to nie jest idealna temperatura dla silnika...
Zatrzymałem się dzisiaj na chwilke i rozmawiałem przez tel aż tu nagle jak pier...dykło kupa pary itp ale na szczeście to przez zawór bezpieczeństwa w korku...
I tm o to prostym sposobem

dowiedziałem się ,że czujnik nie ałącza wentylatorów a są ok po podłączeniu "na krótko"
A dlaczego się nie nagrzewa do 90 stopni ,pewnie termostat.
koniec monologu i efekty opisze jutro jak wróce od mechanika bo już do nowego roku mam wolne
AVE CEZAR
| GORYL napisał/a: |
| Taki zabieg przed "wywaleniem katów |
Ale chcesz całkiem wywalić , czy wymiana ?
| GORYL napisał/a: |
| A dlaczego się nie nagrzewa do 90 stopni ,pewnie termostat. |
Może wskaźnik , nie halo
Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
stawiałbym na czujnik temperatury, jeśli źle pokazuje
Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
| pawcio napisał/a: |
| stawiałbym na czujnik temperatury, jeśli źle pokazuje |
Włacha , tylko , czy źle pokazuje , czy nie dogrzewa , to mnie ciekawi
Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
nie śmiejcie się ale mi w robocie powiedzieli, że termostat można sprawdzić.
Wrzucasz go do wrzątku i obserwujesz co się z nim dzieje.
Nie wiem czy to działa bo nie próbowałem, może ktoś wie cosik więcej i doradzi.
Pzdr.
Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
| Cytat: |
Może wskaźnik , nie halo
_________________ |
jakby tylko wskaźnik to by mi dzisiaj nie pokazał "przy strzale 110 tylko 100 a pokazał 110 jak wywaliło przez korek
A katy wywalam a na ich miejsce "domowej roboty" tłumik
| rafi a4 napisał/a: |
nie śmiejcie się ale mi w robocie powiedzieli, że termostat można sprawdzić.
Wrzucasz go do wrzątku i obserwujesz co się z nim dzieje.
Nie wiem czy to działa bo nie próbowałem, może ktoś wie cosik więcej i doradzi.
Pzdr. |
Dokładnie , wcale nie żart , tyle ,że wrzucasz do zimnej wody i ogrzewasz do zagotowania się płynu , dobrze ,jak masz termometr i sprawdzisz , przy jakich temp. się otwiera i w jakiej ma całkowite rozwarcie ( fajne słowo)
Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
| rafi a4 napisał/a: |
| Wrzucasz go do wrzątku i obserwujesz co się z nim dzieje |
dokładnie
to wskazuje że chyba termostat, płyn w szczelnym układzie gotuje się w temperaturze ok 108 stopni, i wtedy wystrzeli płyn
Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
| GORYL napisał/a: |
| A katy wywalam a na ich miejsce "domowej roboty" tłumik |
No , pytałem o katy do naszych silników , po 1400 za szt. mi zawołali
x2 sorki ........... Co do tłumika , też muszę coś pomyśleć, bo te moje ..............w/g Gościa od wydechu " to ku*** chyba od nowości jeździ"
można założyć z A6 C4 i tam jest jeden kat, u mnie śmiga idealnie
| pawcio napisał/a: |
| można założyć z A6 C4 i tam jest jeden kat, u mnie śmiga idealnie |
ale to trzeba wydech jakoś przerobić , przecież schodzą się rury dopiero za katami na środkowym tłumiku
czy sie mylę ?!
w A6 schodzą się przed katem