Elementy silnika » [A6 c4 2.8 ACK 1997 rok] miska olejowa
Odpowiedz do tematu
 [A6 c4 2.8 ACK 1997 rok] miska olejowa
Witam wszystkich gorąco :)
mam pytanie dotyczace miski olejowej w moim aucie: a własciwie jej dolnej czesci ( tej w której znajduje sie korek) nie orientujecie sie jaki byłby koszt wymiany tejze miski? i gdzie ja mozna dostac ??????? bo jak patrze i szukam na alledrogo t oludzie mi rozkladaja rece jak słysza model silnika..... Nie beede przeciez jechał do serwisu zeby wymieniac miske olejowa...... A jest do wymiany bo jakies pól roku temu podczas wymianu oleju i dokrecenia korka przy gwincie powstala malusienka szczelnka..... pospawałem ja ale niestety nie starczyło to na długo ..... Bede wdziewczny za wszelkie informacje....

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A6 c4 2.8 ACK 1997 rok] miska olejowa
wojtas255 napisał/a:
Witam wszystkich gorąco :)
mam pytanie dotyczace miski olejowej w moim aucie: a własciwie jej dolnej czesci ( tej w której znajduje sie korek) nie orientujecie sie jaki byłby koszt wymiany tejze miski? i gdzie ja mozna dostac ??????? bo jak patrze i szukam na alledrogo t oludzie mi rozkladaja rece jak słysza model silnika..... Nie beede przeciez jechał do serwisu zeby wymieniac miske olejowa...... A jest do wymiany bo jakies pól roku temu podczas wymianu oleju i dokrecenia korka przy gwincie powstala malusienka szczelnka..... pospawałem ja ale niestety nie starczyło to na długo ..... Bede wdziewczny za wszelkie informacje....

No, nowa miska trochę kosztuje - ponad 500zł. Dobrą wiadomością jest to, że jest to ta sama część pasująca do wszystkich silników 6-cio cylindrowych 2,6 i 2,8. Nr ETKa 078103604H
Skontaktuj się z tym człowiekiem http://moto.allegro.pl/au...1494675440.html rozbiera taką na części i miskę powinien mieć w idealnym stanie. Można się z nim dogadać brałem od niego maskę jeszcze z oryginalnym lakierem dosłownie igła ;-) Silnik miał przejechane trochę ponad 100Tkm ale wyciągnął kopyto, ale miska powinna być w idealnym stanie.

Wystawiono 1 piw(a):
wojtas255
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi dzieki wielkie za info - skontaktowałem sie z gosciem i mysle, że niedługo sfinalizuje sprawe :)
punkcik dodany :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cieszę się. Daj znać jak coś z tego wyjdzie.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 3.138.174.195 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa