Chiptuning i tuning mechaniczny » A6 1999 2,5 TDI 150KM
Odpowiedz do tematu
 A6 1999 2,5 TDI 150KM
Temat na prośbę kolegi ( mam nadzieje ,że niedługo dołączy do nas ) . Chco , bowiem On , swą A6 z"chip"ować . I otóż dylematy , które gnębią jego serce :
- koszt , tu w Łodzi zawołali Mu 1000
- 1999 r. ma stracha o wałek , które to w tych rocznikach nie należą do "cudów techniki" , biorąc pod uwagę wzrost mocy .............
- spalanie i wpływ na silnik
- skrzynia
To chyba tyle . Co do skrzyni , ponieważ już pisaliśmy o tym , przekazałem ,że nie powinno być problemów .
Co do spalania , także powiedziałem , że nie będzie stratny .
Czyli zostają kwestie cena i ta głowica nieszczęsna ( wałek ) ......... co sądzidzie , może jeszcze jakieś za i przeciw .

Dodam ,że Gość prowadzi sklep z alkoholami , więc , może warto mu pomóc ( jakiś zlocik) ;-)

:wysmiewacz: ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Dodam ,że Gość prowadzi sklep z alkoholami , więc , może warto mu pomóc ( jakiś zlocik)
hehehehh pomagamy każdemu bez względu na późniejsze profity ;-) co do samego chipowania to nie napisałeś jaki ma motor i o ile chce podnieść moc ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Piotruś oznaczenia nie znam , wiem , że 2,5 TDI ten 150 KM. ............. ale sie dowiem spoksik . Co do mocy ........ w/g mnie przesadza , bo chce podnieść o ok. 1/3 czyli maks.co można chipem ( ponoć tak Mu powiedzieli właśnie tu w Łodzi ) , nie wiem jak to jest , ale moim zdaniem 1/3 nie wytrzyma ani skrzynia , ani to autko :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gdzie w Avancie 1999 rok powinna być naklejka z wyposarzeniem ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Gdzie w Avancie 1999 rok powinna być naklejka z wyposarzeniem ?
powinna być w wannie na koło zapasowe, co do samego chipowania, to panowie u których wykonuje usługę powinni najpierw sprawdzić w jakiej kondycji jest motor zanim zaczna robić cokolwiek. Jeśli tego nie zrobią oznacza to ,że w gdzieś maja klienta, a późniejsze reklamacje nie będą uwzgledniane

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
powinna być w wannie na koło zapasowe
No ......... tam szukałem....... i du** , czyli , albo tył był robiony , albo ?!................
Gdzie można wyczaić symbol motoru ?!
Pasiak napisał/a:
panowie u których wykonuje usługę powinni najpierw sprawdzić w jakiej kondycji jest motor zanim zaczna robić cokolwiek.
Dowcip polega na tym ,że w/g nich jest baja , rozumiesz, nówka salonowa .
Pasiak, Mnie biega o Wasze opinie i uwagi co do chipa` w tym autku .
Ps. To Go właśnie zastanowiło ,że silnik brzytwa ( 60 000 ) 99` rok............. śmierdzi kupą na odległość . Kupując zdawał sobie sprawę co do przebiegu , w motorze też nie luxusy , ale nie zajechany jakoś strasznie (odczucia) ............ ale brzytwa , chyba z grafitem w cylindrach :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Gdzie można wyczaić symbol motoru ?!
musi być na bloku, ewentualnie naklejki można także szukać na klapie... heheheh przebieg wspaniały, rozumiem,że autko było 4 w rodzinie i więcej stało niż jeździło :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Piotrus , na bloku ........ gdzieś w okolicy numerów ?? i gdzie w 2,5 sa numery . :oops:
A na klapie gdzie , pod trójkątem ?? Czy w innym miejscu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
A na klapie gdzie , pod trójkątem ?? Czy w innym miejscu
tego dokładnie nie wiem, ale popatrzył bym jeszcze za schowkami na blasze czy nie ma gdzieś przyklejonej tzn. w bagażniku osobiście ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
ale popatrzył bym jeszcze za schowkami na blasze czy nie ma gdzieś przyklejonej tzn. w bagażniku osobiście
Grzebałem , nie ma , nawet mu zmieniarkę i suba wykręciłem ......... :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rafał kod jest we wnęce ma koło zapasowe /musisz wyciągnąć zapas/
jest również w papierach jak auto przyjechało z zagranicy / 'zaświadczenie o przeprowadzeniu badania technicznego'
ponadto jest w karcie pojazdu :-D
Na 80% ma silnik o oznaczeniu AFB /były montowane do 2001/
natomiast od rocznika modelowego 2000 montowali tylko AKN.
Pzdr.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4, ;-) Dzięki Rafciu , obadamy jutro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moje zdanie jest takie, że nie jest teraz istotne jaki to typ silnika, ale jak chce chipować ECU, to powinien najpierw doprowadzić silnik do ładu i składu.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czekałem , aż się zjawisz , silnik jest oki , tylko właśnie , czy nie trafi szlag wałka po takim numerku ?? Na ile to wpłynie na jego żywotność .
No i koszty ile by to U Ciebie kosztowało na priv poproszę.
Ps . robił, jakieś pomiary parametrów , i Vagował , nic.. zero czego kolwiek , może faktycznie "od księdza"

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A skrzynka jest 6-tka w manualu i jest to Q

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Chiptuning i tuning mechaniczny 

[ IP: 3.144.252.140 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa