Pozostałe tematy » a4b5 2.5 tdi v6 problem
Odpowiedz do tematu
 a4b5 2.5 tdi v6 problem
po podłączeniu do VAGa pokazuja sie błedy w silniku :1375 Zawór
przerwa lub zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY
575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym
przekroczona wartość kontrolna - BŁĄD SPORADYCZNY
550 Regulacja początku wtrysku
przekroczona wartość kontrolna - BŁĄD SPORADYCZNY
I po dodaniu mocniej gazu a słychac dziwny delikatny hałas jakby zgrzyty, czytałem gdzies ze to sprzęgło alternatora, czy to mozliwe?, Proszę o pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: a4b5 2.5 tdi v6 problem
Dla dokładniejszej interpretacji przydałyby się logi dynamiczne. Problem dotyczy turbiny lub jej sterowania (zawór N75) oraz regulacja początku wtrysku - kiepskiej jakości paliwo lub zapowietrzony układ paliwowy. Możliwe jest również złe ustawienie pompy.
Błąd 1375 to uszkodzenie poduszki zawieszenia silnika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki za podpowiedz kolego, nie bardzo wiem jak zrobic logi ale dzis poczytam troche jak sie je robi i postaram sie je wrzucic, dzieki raz jeszcze :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: a4b5 2.5 tdi v6 problem
MAREK90 napisał/a:
po podłączeniu do VAGa pokazuja sie błedy w silniku :1375 Zawór
przerwa lub zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY
575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym
przekroczona wartość kontrolna - BŁĄD SPORADYCZNY
550 Regulacja początku wtrysku
przekroczona wartość kontrolna - BŁĄD SPORADYCZNY
I po dodaniu mocniej gazu a słychac dziwny delikatny hałas jakby zgrzyty, czytałem gdzies ze to sprzęgło alternatora, czy to mozliwe?, Proszę o pomoc

I jak tam z Twoją bryką??
Zacznę od tyłu
Błąd 550 logujesz 004 + 004bs wyjdzie co tam jest grane z pewnością do ustawienia kąt wtrysku,dalej nie kracze
Błąd 575 logujesz 010 i 011 dyn nie szczelność w dolocie,wężyki podciśnienia do sprawdzenia,n75 podmienić z n18 ponownie logi
Błąd 1375 czujnik sztywności zawieszenia silnik do sprawdzenia

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa