Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Witam, mam problem z pobraniem pliku z drugiej strony tematu, pobiera się plik o wadze 697 KB i nie mogę go rozpakować hasłem auditechteam?
Sprawdziłem teraz z ciekawości i działa. Ale na stronie drugiej masz napisane hasło i nie brzmi ono DOKŁADNIE tak jak napisałeś.
Witam serdecznie, pare dni temu zakupiłem audi a4 b6 2004 rok. Mam tam nawi na ekraniku pomiedzy zegarami, tz fis. Chciałbym wgrać język polski oraz mieć polskie mapy. Jak sprawdzić jaką wersje mam navigacji, albo jak sie zabrac do tego by dobrać odpowiednie pliki?
To jest typ DX model BNS. Spolszczenie jak i opis jest tutaj na forum. Mapy musisz poszukać w sieci.
Jeśli chodzi o zegary to mam takie
Pobrałem plik z 2 strony z tego postu
"Wypalić na CD najlepiej najmniejszą możliwą prędkością.
hasło do rozpakowania audi-tech-team
Audi BNS Flash P.rar
Pobierz Plik ściągnięto 33 raz(y) 679,5 KB"
O ten plik chodzi pod tą nawigacje??
Nagrałem na cd włozyłem do czytnika w bagazniku wciskam return i info i nic
Drugie pytanie, jak by coś sie skopało to autem będzie można normalnie jezdzić?
[ Dodano: Pon 23 Maj, 2016 10:42 ]
wlozylem do odtwarzacza. Wcisnalem klawisz nawigacji mialem opcje download. Klik i po 15 min mialem sukces. Tylko ze dalej mam niemiecki
Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
Pobrałem plik z 2 strony z tego postu
"Wypalić na CD najlepiej najmniejszą możliwą prędkością.
hasło do rozpakowania audi-tech-team
Audi BNS Flash P.rar
Pobierz Plik ściągnięto 33 raz(y) 679,5 KB"
O ten plik chodzi pod tą nawigacje??
Nagrałem na cd włozyłem do czytnika w bagazniku wciskam return i info i nic
Drugie pytanie, jak by coś sie skopało to autem będzie można normalnie jezdzić?
[ Dodano: Pon 23 Maj, 2016 10:42 ]
wlozylem do odtwarzacza. Wcisnalem klawisz nawigacji mialem opcje download. Klik i po 15 min mialem sukces. Tylko ze dalej mam niemiecki
Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych