Audi A4/S4 » A4 B6 1,9 tdi 132ps
Odpowiedz do tematu
 
rafi a4 napisał/a:
ale BOSE nima :-(
i te korby z tyłu...
dobra zmierzły jestem, bo za dużo chyba się naoglądałem :-D
Jutro dzwonie do gościa o vin bo to podstawa i będziemy myśleć daalej.
Adi kombinuj już jak tam wyżezać BOSE ;-) ;-) ;-)
Dzięki wszystkim i pozdrowionka!!!
PS
Na opinie czekam dalej!!!

No, BOŻE to nie problem, korbki w tyle również. Nie patrz na to, patrz na budę, co by nie okazało się, że pięknie zrobiona jest z historią po jakimś pożarze. Jeżeli jest to oryginał, to powinna być już Twoja. Co do koloru, to mogę potwierdzić wypowiedź kolegi arek s2 Czarny kolor wiecznie spaskudzony jest. Jak nie kurz, to jakaś plamka- wszystko jest widoczne jak na dłoni. Musiałbyś pokochać gąbkę i szampon tak jak ja to zrobiłem- nawet mam swoją ulubioną gąbkę. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Więc dzwoniłem rano do gościa a on mi mówi, że auto do godz 15 jest zarezerwowane.
Mam zadzwonić po 15. Po tym czasie auta już nie było.
Kurcze, ale się wkurzyłem...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli było warte grzechu ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
OK.Jestem maruderem :-)
Ale czy to jest S-LINE?
Sorki, ale boje wydać oszczędności życia za... paści...
http://moto.allegro.pl/it...full_opcja.html

[ Dodano: Pon 09 Lis, 2009 22:41 ]
no ijeszcze to...

http://moto.allegro.pl/it..._34_500_km.html
ten przebieg to szok, ale...
pomimo tego, żaden wypas to mam małego klina
proszę Was o pomoc.
Dzięki ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Ale czy to jest S-LINE?
Sorki, ale boje wydać oszczędności życia za... paści...

Ciężko powiedzieć, większość wyposażenia s-line posiada. Emblematów zawsze można się pozbyć, kierownicę zmienić. Obecnie pakiet S-line w przypadku A4 Avant obejmuje tylko kosmetykę wyglądu auta. Nie mogę doszukać się jak to było wcześniej. Co do pierwszego egzemplarza - jest interesujący i dobrze utrzymany.
Propozycja druga - hmmmm ...przebieg wielce interesujący. Bardziej interesujący jednak upór właściciela na jego temat. Moim zdaniem mało prawdopodobne, dzisiaj kręci się liczniki nawet w serwisie. Środek zdecydowanie ładniejszy i bardziej zadbany niż w pierwszym, ale to kwestia gustu. No nie wiem, co Ci Rafi doradzić ... Chłopaki może będą bardziej zdecydowani :->

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chyba bardziej skusiłbym się na tą drugą sztukę. Dyferencji w cenie nie ma aż tak dużej. Wszystko zależy jak była naprawiona, ale myślę, że nie miałbyś z nią problemów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A już myślałem, że mnie nie lubicie... :-D :-D :-D
Uwaga!!!
Dziś takie cacko... :shock:
http://moto.allegro.pl/it...i_un_kolor.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
A już myślałem, że mnie nie lubicie... :-D :-D :-D

A to z jakiego powodu? :shock:

Odnośnie tego modelu, to zastanawiam się gdzie on ma antenę GPS- na podszybiu? :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
[ koleżko ja tak sobie pomyślałem ]że autko w realu wygląda inaczej niż na zdjęciach i jeżeli już skusisz się na wyjazd to moja myśl jest taka żebyś podjechał do warsztatu blach-lakierniczego i podejrzewam że za 50 zł lakiernik czy blacharz powie ci wszystko o aucie [lepiej dać50 niż pluć sobie że mogłem dać] zwracaj uwagę na zachowanie pomiędzy klient a pracownik co by niebyli w komitywie także pozdrawiam i powodzenia ta bordowa jest ładniutka i mi się podoba

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kurcze a gdzie ma mieć tą antene /bo nie wiem/ u nas firmówki mają na podszybiu :-D faktycznie prawa str mi się nie podoba :-/
To co proponujecie zawracać sobie łepetyne, czy dać sobie na luzik
dodam że to autko to quattro, fela kiera s-line pakiet zewn. chrom, czyli ma troszke wypasu :-D no i 6bieg podejrzewam 132ps a klient nie wie co sprzedaje
acha rejestracja / flaga czyli gość nim chula ok 5lat/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Kurcze a gdzie ma mieć tą antene /bo nie wiem/ u nas firmówki mają na podszybiu :-D faktycznie prawa str mi się nie podoba :-/
To co proponujecie zawracać sobie łepetyne, czy dać sobie na luzik
dodam że to autko to quattro, fela kiera s-line pakiet zewn. chrom, czyli ma troszke wypasu :-D no i 6bieg podejrzewam 132ps a klient nie wie co sprzedaje
acha rejestracja / flaga czyli gość nim chula ok 5lat/

Antena GPS w Avancie znajduje się na dachu. Tak czy siak musisz pojechać i ogladnąć kilka sztuk. W tym Navi na 122% nie jest oryginalnie montowana. Wszystkie dodatki mogą być również dołożone. Fele, kierę i chrom założysz do każdej - Quattro już nie. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak mogę się wtrącić - mój typ to bordowa. Jest fajniutka. Oby taka w real'u była :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
też mi się podoba /dlatego ją wkleiłem/ ale...
jako pasjonaci dajecie mi bardzo świetne rady...
szukam auta z navi+a prawda jest taka, że nigdy nie zwróciłem uwagi na... antene
staram zwracać się uwagę na blacharkę, ale nie zawsze mi to wychodzi ;-)
chciałem już w tym momencie Wam wszystkim podziękować za pomoc, ale marudzić będe nadal w kwesti kupna a4. :-D :-D :-D

[ Dodano: Wto 10 Lis, 2009 22:47 ]
ostatnio pisałem, że nie lubie cwaniaczków bo gośc nie chciał obniżyć ceny...
a dziś????
http://www.allegro.pl/ite..._p_i_l_n_e.html

[ Dodano: Wto 10 Lis, 2009 22:49 ]
myśle jeszcze o tym...
http://otomoto.pl/audi-a4...-C10283680.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Navi to nie wszystko. Ważniejszy jest stan karoserii i również silnika. Reszta to tylko dodatki które można sobie dołożyć. Oczywiście jeżeli będzie już komplet, to nic do szczęścia nie potrzeba, ale co z takiego Audi jak ma Navi, skórkę, klimę i będzie wyglądać jak złoto jak może okazać się że jest np po pożarze? Stan techniczny zawsze będzie ważny i to trzeba już sprawdzać na miejscu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
ostatnio pisałem, że nie lubie cwaniaczków bo gośc nie chciał obniżyć ceny...
a dziś????
http://www.allegro.pl/ite..._p_i_l_n_e.html

Spuścił z tonu ewidentnie, skoro jest tak wypieszczona, to dziwne trochę, że aż tak się śpieszy. Ale w życiu bywają różne sytuacje ;)

Druga opcja też ciekawa. Przebieg duży, ale diesle są w końcu po to, aby nimi śmigać. Skóra, aluminiowe listwy w środku - wszystko fajnie. Ciężko jest ocenić po zdjęciach, najlepiej się przejechać. Interesująca oferta, pewnie tak samo jak tuzin innych. Ja ja się cieszę, że A3 już stoi pod blokiem. Pamiętam bóle głowy od oglądania zbyt wielu ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 18.225.255.134 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa