Audi A4/S4 » A4 B6 1,9 tdi 132ps
Odpowiedz do tematu
 
Adi jesteś przepi.. ;-) ;-) ;-)
Rzeczywiście ubesp... pozatym itd...
ale musisz gościowi wybaczyć nie każdy miał dobre oceny z ort :mrgreen: :mrgreen:
Postaram się jutro wymusić od tego handlarza vin, ale u nas jeszce nie ma takiego działu jak sprawdzanie auta po numerze...
Kogo by w to ubrać... ;-) ;-) ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
siema maska w innym kolorze tylnia klapa odstaje od blotnikow pedal sprzegla wytarty pozatym to zdjecia sa idealnie zrobione do sprzedarzy pozd

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no i kolejna a4
gdzie szukać przekrętu???
http://otomoto.pl/audi-a4...-C10314166.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z tego co zakumałem to jest tylko propozycja auta, które możesz sprowadzić. Przeczytaj dokładniej cały opis gościa "usługi"
a dokładniej :
"organizuje wyjazdy po samochody do Niemiec"
"W ramach naszej usługi:
1.Pomagamy wynegocjować cenę podczas zakupu na wyjeździe
2.Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu
3.Załatwiamy ubezpieczenie i tablice zjazdowe."
i najważniejsze
"Samochodów na zamówienie nie sprowadzam.

ZALICZEK NA SAMOCHODY NIE POBIERAM.
"

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest jeszcze jedna bardzo poważna opcja.
sprzedaje to gość z a4 klub pl, czyli autko w miare pewne.
Co wy na te wozidło?
http://www.allegro.pl/ite...elka_warto.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Patrząc na zdjęcia nie ma się do czego przyczepić. Aczkolwiek nie zauważyłam tam spryskiwaczy do ksenonów :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Już mnie nie interesuje. Wczoraj mu napisałem, że za 2002r i z tym wypasem :roll: /nawet letnich gum nie dawał/ to troszke dużo, a gość się oburzył i zaczął cwaniakować.
A ja z cwaniakami poprostu nie rozmawiam a tym bardziej nie robie interesów :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
a tym bardziej nie robie interesów :-D

I słusznie. Tak 3maj!
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja już dostaje oczopląsów. Nic już nie widze, ale ta mi się podoba :-D
Jak ktosik widzi niedoskonałości to niech "wali" śmiało :mrgreen:
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10451599

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cóż mogę tu powiedzieć? Na temat tak dużego przebiegu jak na 5-cio letnie auto nie będę się wypowiadał, ale na temat wyposażenia tak. :ok: Jest to oryginalna wersja S-Line. (chyba, że jakaś przekładka była) Na razie nie bierzemy tego pod uwagę i wierzymy, że to oryginał. Po stronie blacharskiej nie zauważyłem żadnych mankamentów prócz przedniego zderzaka. Warto pojechać i oglądnąć.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Petarda moim skromnym zdaniem silnik najlepszy (robilem takie z przebiegiem 500 600 tys.km. i wychodzily po 170 pare kucy z bomby) ale fakt ze byly serwisowane wszystko na ori jak chcesz dla siebie to zawijaj smialo aby buda byla prosta reszta to pikus(pan pikus) ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ej no koledzy nie napalajcie mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja szukam czarnego!!!
Ale prawda jest taka, że ten/wypas w środku/ mnie rozbroił...
i jeszcze "zenon z sikaczem" ma!!! :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czarny fajny wiadomo ale jestes niewolnikiem lakieru umyjesz zajarasz papieroska i patrzysz i co widzisz znowu kurz :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
arek s2 napisał/a:
czarny fajny wiadomo

Dokładnie. Rafi wiem, że szukasz czarnego, ale weź pod uwagę opinię właścicielki czarnuli - to jest chwila moment i auto znowu jest upaćkane. Zapomniałam dodać - czarny lack przyciąga koty jak magnez. Powiem Ci, że taki szary jest bardzo praktyczny ;)
Co do wyposażenia - full wypas. Mimo, że nie jestem zwoleniczką skóry środek prezentuje się bardzo okazale i wygląda na fabrycznie nowy. Podjechać obejrzeć nie zaszkodzi ;)
Ładne autko.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ale BOSE nima :-(
i te korby z tyłu...
dobra zmierzły jestem, bo za dużo chyba się naoglądałem :-D
Jutro dzwonie do gościa o vin bo to podstawa i będziemy myśleć daalej.
Adi kombinuj już jak tam wyżezać BOSE ;-) ;-) ;-)
Dzięki wszystkim i pozdrowionka!!!
PS
Na opinie czekam dalej!!!

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa