ja myśle że z kupnem auta to straszna loteria.
Po trzech latach nie na możliwości sprawdzenia przebiegu.
Mogę powiedzieć na razie tylko tyle, że w moim 1,6 adp po 5latach ekspl. nie zepsuło się nic poza pompką paliwa i licznikiem, dlategoteż /jestem i będe wierny marce
| rafi a4 napisał/a: |
| że w moim 1,6 adp po 5latach ekspl. nie zepsuło się nic poza pompką paliwa i licznikiem |
Z ta różnicą, że to benzyna nie Diesel. Większość bo około 95% Dieseli ma przebieg ponad 200000km i prosi się już o naprawę. Kup Diesla PD z autentycznym przebiegiem 250T, to będziesz wiedział o co kaman.
dlatego Was tak męcze/czyt. prosze/ o pomoc w znalezieniu odpowiedniego autka
| rafi a4 napisał/a: |
dlatego Was tak męcze/czyt. prosze/ o pomoc w znalezieniu odpowiedniego autka |
I baaaardzo dobrze.
Więc po godzinnej debacie z kolegą
piecka stwierdziliśmy jednogłośnie, że powinieneś umówić się na oględziny tego modelu
http://moto.allegro.pl/it...i_un_kolor.html
Dzięki Adi
więc autko ma pare wgnieceń niewidocznych na zdjęciach
kupił go gośc w 2006 i zastanawiają mnie te tablice /kiedy zmieniły się z flagi na EU ????/
A teraz najważniejsze VIN WAUZZZ8E65A060302
Bardzo prosze w rozkodowaniu tego numeru bo ja jeszcze nie umiem
Dzięki!!!
Navi+ mówi, że już tam była...
Dzieki Rafał /nawet mi cosik wyskoczyło

/
ale przetłumaczcie mi to z Polskiego na nasze
Ktoś tu zna angielski , pomóźcie
Mi wychodzi tyle:
Produkcja na Niemcy
Model B6
Rok modelowy 2005
Produkcja w Ingolstadt
model nr. 060302
Dzięki Krzysiu
Również dzięki Krzyś
Z numeru vin możemy wyczytać również wyposażenie /ja ocz. nie umie/
ale może ktoś da rade
| rafi a4 napisał/a: |
| Z numeru vin możemy wyczytać również wyposażenie /ja ocz. nie umie/ |
Wyposażenie wyczytuje się z takiej naklejki

| rafi a4 napisał/a: |
| Z numeru vin możemy wyczytać również wyposażenie /ja ocz. nie umie |
Z tego co wiem , nie można , to jest na nalepce informacyjnej , nalepka jest , albo w bagażniky , gdzie zapas , albo na błotniku , chyba ,że nowsze modele maja gdzieś indziej , w VIN`ie nie ma wyposażenia.

sorki
Człowiek całe życie sie uczy a umiera... głupi