Audi A4/S4 » A4 B6 1,9 tdi 132ps
Odpowiedz do tematu
 
ja myśle że z kupnem auta to straszna loteria.
Po trzech latach nie na możliwości sprawdzenia przebiegu.
Mogę powiedzieć na razie tylko tyle, że w moim 1,6 adp po 5latach ekspl. nie zepsuło się nic poza pompką paliwa i licznikiem, dlategoteż /jestem i będe wierny marce :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
że w moim 1,6 adp po 5latach ekspl. nie zepsuło się nic poza pompką paliwa i licznikiem

Z ta różnicą, że to benzyna nie Diesel. Większość bo około 95% Dieseli ma przebieg ponad 200000km i prosi się już o naprawę. Kup Diesla PD z autentycznym przebiegiem 250T, to będziesz wiedział o co kaman. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dlatego Was tak męcze/czyt. prosze/ o pomoc w znalezieniu odpowiedniego autka ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
dlatego Was tak męcze/czyt. prosze/ o pomoc w znalezieniu odpowiedniego autka ;-)

I baaaardzo dobrze. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Więc po godzinnej debacie z kolegą piecka stwierdziliśmy jednogłośnie, że powinieneś umówić się na oględziny tego modelu http://moto.allegro.pl/it...i_un_kolor.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki Adi ;-)
więc autko ma pare wgnieceń niewidocznych na zdjęciach :-( :-( :-(
kupił go gośc w 2006 i zastanawiają mnie te tablice /kiedy zmieniły się z flagi na EU ????/
A teraz najważniejsze VIN WAUZZZ8E65A060302
Bardzo prosze w rozkodowaniu tego numeru bo ja jeszcze nie umiem :oops: :oops: :oops:
Dzięki!!!
Navi+ mówi, że już tam była...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://www.audi-tech-team...per/Itemid,106/ Proszę ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki Rafał /nawet mi cosik wyskoczyło :mrgreen: /
ale przetłumaczcie mi to z Polskiego na nasze ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ktoś tu zna angielski , pomóźcie :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mi wychodzi tyle:
Produkcja na Niemcy
Model B6
Rok modelowy 2005
Produkcja w Ingolstadt
model nr. 060302

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki Krzysiu ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Również dzięki Krzyś :-D
Z numeru vin możemy wyczytać również wyposażenie /ja ocz. nie umie/
ale może ktoś da rade ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Z numeru vin możemy wyczytać również wyposażenie /ja ocz. nie umie/


Wyposażenie wyczytuje się z takiej naklejki ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Z numeru vin możemy wyczytać również wyposażenie /ja ocz. nie umie
Z tego co wiem , nie można , to jest na nalepce informacyjnej , nalepka jest , albo w bagażniky , gdzie zapas , albo na błotniku , chyba ,że nowsze modele maja gdzieś indziej , w VIN`ie nie ma wyposażenia. :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:oops: sorki
Człowiek całe życie sie uczy a umiera... głupi :-D

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa