Odpowiedz do tematu
powiem Ci,że mój brat ma w A6-tce 1,9 i nie ma tragedii, a jaka ekonomia
To powodzenia.
pzdr
jak na moje oko to zdjęcia zrobione bardzo fachowo, tzn. tak aby nie było praktycznie nic widać.... jeśli chodzi o przebieg, to wg. mnie jest zdecydowanie za niski,stówka to jest zdjęta...
niestety , tu trzeba się liczyć z kosztami....
gdyby to była benzyna to się zgodzę z takim przebiegiem, ale nie czarujmy się , diesla nie kupuje się kiedy się mało jeździ....
Ja wcale nie twierdzę, że ten przebieg jest oryginalny lecz, ze wszystko jest możliwe.
pzdr
Fotki kiepskiej jakości. Możliwe, iż maska odstaje, bo po lewej i po prawej widzę krzywiznę. Xenon nie będzie fabryczny, bo faktycznie nie ma spryskiwaczy- ale to raczej nie jest istotne. Wersja raczej bogata jak na A4, bo rzadko widywałem A4kę z elektryką szyb w tyle. System Navi może być fabrycznie montowany. No i jest UBESPIECZONY i wersja QUATRO
Zastanawiam się tylko nad jedną sprawą, skoro został sprowadzony, dlaczego jest taka rozbieżność w datach (2 miesiące) ubezpieczenia i przeglądu. Chyba, że nie jest pierwszym jego właścicielem w Polsce, to OK. Pierwszy właściciel robi przegląd i ubezpiecza w tym samym czasie swój pojazd.
Odpowiedz do tematu
1,9 daje radę i na pewno jest żwawszy niż wolnossące 1,6 czy 1,8, ale ten egzemplarz jest zamęczony. Albo 10-ciu właścicieli, albo służył jako pojazd do rozganiania zamieszek ulicznych. Ble ble.
więc...
szukamy dalej...
może w końcu ktosik mi troszku pomoże???
szukamy dalej...
może w końcu ktosik mi troszku pomoże???
| Sergio napisał/a: |
| Wg mnie 1,9 do tak dużego auta to mało (110KM). Ale to kwestia gustu |
Ja też baaaaaaaardzo powoli rozglądam sie za A6. Ale raczej 1,8 benz., 2,5 diesel. Zawsze to 150kucyków
| Sergio napisał/a: |
| 2,5 diesel. Zawsze to 150kucyków |
To powodzenia.
pzdr
Uwaga! Mam cosik!!! Lukajcie szybko i oceniajcie, bo to pryw ogłoszenie i mogą mi go zwinąć /troszke problem, bo kaszy tyle nie mam, ale może sie uda cosik załatwić...
http://szukaj.pl.mobile.e...pl&pageNumber=2
co o nim myślicie?
a ten przebieg?
http://szukaj.pl.mobile.e...pl&pageNumber=2
co o nim myślicie?
a ten przebieg?
| rafi a4 napisał/a: |
| Uwaga! Mam cosik!!! Lukajcie szybko i oceniajcie, bo to pryw ogłoszenie i mogą mi go zwinąć /troszke problem, bo kaszy tyle nie mam, ale może sie uda cosik załatwić...
http://szukaj.pl.mobile.e...pl&pageNumber=2 co o nim myślicie? a ten przebieg? |
Przebieg to minimum 2 stówki, i fotek trochę mało żeby można było coś powiedzieć o wypadkowości
Napaliłem się, bo to auto stoi 30km od siostry i mogłaby jutro na niego luknąć, ale jak pomyśle, że pieprzona akcyza to 13,6% wartości + rozrząd i reszta opłat to robi się 10,000zł.
| rafi a4 napisał/a: |
| Napaliłem się, bo to auto stoi 30km od siostry i mogłaby jutro na niego luknąć, ale jak pomyśle, że pieprzona akcyza to 13,6% wartości + rozrząd i reszta opłat to robi się 10,000zł. |
Więc moim zdaniem autko wygląda całkiem całkiem, ale dyskwalifikuje go jeden szczegół- skrzynia biegów- multitronik. W przebieg też trudno uwierzyć, ale wszystko jest możliwe, tym bardziej że sprzedający jest osoba prywatną. Mimo to multitronik to szit.
pzdr
pzdr
| Adi202 napisał/a: |
| W przebieg też trudno uwierzyć, ale wszystko jest możliwe |
| Pasiak napisał/a: | ||
|
Ja wcale nie twierdzę, że ten przebieg jest oryginalny lecz, ze wszystko jest możliwe.
pzdr
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9297859
Bardzo mi się podoba.
Poza brakiem spryskiwaczy na reflektory jakie wady jeszcze widzicie???
Bardzo mi się podoba.
Poza brakiem spryskiwaczy na reflektory jakie wady jeszcze widzicie???
| rafi a4 napisał/a: |
| http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9297859
Bardzo mi się podoba. Poza brakiem spryskiwaczy na reflektory jakie wady jeszcze widzicie??? |
Fotki kiepskiej jakości. Możliwe, iż maska odstaje, bo po lewej i po prawej widzę krzywiznę. Xenon nie będzie fabryczny, bo faktycznie nie ma spryskiwaczy- ale to raczej nie jest istotne. Wersja raczej bogata jak na A4, bo rzadko widywałem A4kę z elektryką szyb w tyle. System Navi może być fabrycznie montowany. No i jest UBESPIECZONY i wersja QUATRO
Zastanawiam się tylko nad jedną sprawą, skoro został sprowadzony, dlaczego jest taka rozbieżność w datach (2 miesiące) ubezpieczenia i przeglądu. Chyba, że nie jest pierwszym jego właścicielem w Polsce, to OK. Pierwszy właściciel robi przegląd i ubezpiecza w tym samym czasie swój pojazd.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych