Audi A4/S4 » A4 B6 1,9 tdi 132ps
Odpowiedz do tematu
 
rafi a4 napisał/a:

Człowiek całe życie sie uczy a umiera... głupi
Jest się na ATT to umrze się mądrzejszym :-P i nie przepraszaj , bo nie ma za co , nikt tu nie zjadł wszystkich rozumów i nie każdy wszystko wie. :-) Po to forum , co by sie dowiedzieć i dokształcić ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Udało mi się po nr vin zdobyć wyposażenie bordowej strzały :-D
model 2005 quattro, 26,07,04, 1,9tdi AVF, rynek Szwajcaria, kubełkowe fotele, trójr. kiera-drzewo, reg.wys. fotela, relingi, wór na narty, grzane fotele, centr. zam. na pilot, automat. ściemniane lustro wewn, el.szybki, 4kurtyny, drewniane dodatki wewn, drewniany lewarek, el. reg. grzane i ściemniające lustro zewn, gniazdo 12v w bagażniku, el. regulacja odcinka lędżwiwego, bi-ksenony, światła do jzdy w dzień, automatyczna i dynamiczna reg. świateł, tempomat, podgrzewane spryskiwacze świateł, aktywny głośnik. Uwaga!!! Radio CONCERT!!! -Bravo Adi!!!
Nadal nie widziałem tego auta bo wczoraj ja nie mogłem, a dziś właściciel. Mam nadzieje, że jutro się uda

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zapowiada się ciekawie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No , no :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czekamy na nowe cacko na forum :mrgreen:
Może wreszcie kupisz to wymarzone :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Udało mi się po nr vin zdobyć wyposażenie bordowej strzały :-D
model 2005 quattro, 26,07,04, 1,9tdi AVF, rynek Szwajcaria, kubełkowe fotele, trójr. kiera-drzewo, reg.wys. fotela, relingi, wór na narty, grzane fotele, centr. zam. na pilot, automat. ściemniane lustro wewn, el.szybki, 4kurtyny, drewniane dodatki wewn, drewniany lewarek, el. reg. grzane i ściemniające lustro zewn, gniazdo 12v w bagażniku, el. regulacja odcinka lędżwiwego, bi-ksenony, światła do jzdy w dzień, automatyczna i dynamiczna reg. świateł, tempomat, podgrzewane spryskiwacze świateł, aktywny głośnik. Uwaga!!! Radio CONCERT!!! -Bravo Adi!!!
Nadal nie widziałem tego auta bo wczoraj ja nie mogłem, a dziś właściciel. Mam nadzieje, że jutro się uda

Już dla samego przeznaczenia (Szwajcaria) jest warta grzechu. 3mam kciuki. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Więc bordowa strzała przed korektą miała przejechane 417tys. km. :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Więc bordowa strzała przed korektą miała przejechane 417tys. km. :shock:

No pięknie. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szkoda, że nie ma leder i zenonów ;-)
ale o fachowe oko proszę Was, bo nie wiem czy zawracać sobie głowę.
Uwaga cena + opłaty, w tej kasie była już kiedyś s-line...
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10627207

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Fakt , cena niczego sobie............ale rafi a4, Ja tu nic nie widzę ,może ktoś inny coś dopatrzy , w/g mnie może być zgodnie z opisem , szcerze , nie wiem , czy nie warto dowiedzieć się więcej o tym egzemplarzu i się zakręcić koło niego , chyba najciekawsze , z tych co patrzyliśmy ................tylko cena............. :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cześć kolego ogólnie to nic takiego nie widać oprócz malowanych spodów auta tzn zderzaki i listwy z progami

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, witam!!!
Piecek i Roger jesteście przeagenci ;-) ;-) ;-)
Dzięki wielkie za porady!!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A co powiecie o tym :roll:
http://allegro.pl/item995...gow_s_line.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przebieg ponad 300tys. Patrz przyciski klimatronika, gałka biegów, niestety nie widać lewej str kiery. Zobacz w jakim stanie są jego siedzenia /obżydliwe plamy/, bleee
Jak dla mnie, to brak w środku chrom pakietu, alcantry, navi+, bose, nie ta kierownica i drążek zmiany biegów.
Z zewnątrz. Brak zenonów.
Wielki plus za quattro :mrgreen:
To tyle :mrgreen:

[ Dodano: Sob 08 Maj, 2010 21:24 ]
Tak sobie drąże temat, mojego wymarzonego...
Ostatnio w pogaduchach, była super B6 za 46tys, ale z 2003r i to mnie troszke bolało...
We wtorek byłem oglądać to...
http://otomoto.pl/audi-a4...-C12931200.html
moje wrażenia...
auto przepiękne, /prawda jest taka, że nigdy wcześniej nie siedziałem w audi z ciemną podsufitką i przyciemnionymi szybami - super efekt dzień -jasno, a w środku cima!!!!! :-)
wypas super, ale do rzeczy...
auto nie 'bite', przebieg, nie cofany.
Pewnie zastanawiacie się dlaczego go nie kupiłem....
Nie chce 3-letniego auta w którym;
-podłokietnik jest połamany
-popielniczka spalona, albo połamana
-uchwytu na napoje, nie było można otworzyć, bo był tak zawalony syfem, że dopiero po wielu próbach otworzyłem i prawda wyszła na jaw
-airbag kierowcy mi się nie podobał
-gril połamany /pewnie drobna stłuczka, ale drażni/
-alusy tragedia /gorsze niż moje 13-letnie/
-opony z 2003r!!!!!!!
-już teraz nie pamiętam więcej grzechów, ale gdyby nie mój szwagier to pewnie auto bym kupił, tylko powiedział mi jedno...
to jest 3 letnie auto i takie zniszczenia..., więc poprzedni właściciel, absolutnie nie dbał o jego stan.
Wkurzony przyznałem mu racje.
Jeżeli się myle, to piszcie /może jeszcze jest to auto do wzięcia :-)
/to chyba najdłuższy post na ATT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Sob 08 Maj, 2010 21:43 ]
dodam jeszcze, że sprzedawca, był totalnym maślakiem, pytałem go 3 razy, co jest nie tak z tym autem a on non stop mówił, że igła, więc szukałem, szukałem i mu odowadniałem, że jest kłamcą, pomijam fakt, że upierał, się, że to s-line a prawda jest taka, że nie był...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rafciu , z opisu wynika ,że faktycznie ktoś zapuścił to auto strasznie. Z drugiej jednak , to wszystko kosmetyka ........ Jeśli mechanicznie jest cacy , to myślę ,że 500- 600 zł i jest jak nowe łącznie z praniem tapicerki .

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa