Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
Audi A4 B6 w Tarnowie, możecie rzucić okiem...?
Autor Wiadomość
Przemiks 


Model: A4
Silnik: 1,9
Zasilanie: on
Nadwozie: avant
Dołączył: 15 Gru 2012
Wszystkie posty: 3



Skąd: okolice Torunia
Wysłany: Sob 15 Gru, 2012 20:23   Audi A4 B6 w Tarnowie, możecie rzucić okiem...?
     



Zamierzam obejrzeć i chyba kupić wskazane w linku auto. Jest ono w Tarnowie a więc strasznie daleko ode mnie ale cóż, w ogłoszeniu jest podany nr VIN WAUZZZ8E13A205453 - być może ktoś mi coś dzięki temu wskaże, Martwi mnie jedna rzecz, mianowicie w aucie na przekręconym kluczyku na raz nie gaśnie AIR BAG, gaśnie dopiero po odpaleniu auta. Czy to normalne? Mam dodatkowe zdjęcia od sprzedawcy na których wyraźnie widać palący się aku i właśnie airbag.
Z góry dziękuję Wam Panowie za wszystkie spostrzeżenia, wiedza każdego z Was przerasta na pewno moją :)
http://otomoto.pl/audi-a4...-C26895491.html
_________________
Planowany
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
piotrassss 


Model: A4
Silnik: 1,9 TDi
Zasilanie: ON
Nadwozie: Avant
Dołączył: 16 Gru 2012
Wszystkie posty: 2



Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 06:12   
     



Tutaj link do kopii bo ogłoszenie wygasło (lub usunięte):
http://webcache.googleuse...l&ct=clnk&gl=pl

Jeżeli masz daleko to na Twoim miejscu bym się nie fatygował.

Wg mojej subiektywnej opinii to coś nie tak z air bagiem kierowcy, bo nie pasuje kolorem fakturą i miejscem ułożenia.
Po 2 dałbym sobie rękę obciąć, że to auto ma nakulane więcej. Nie powie mi nikt, że holender robił 19 tys km rocznie dieslem :)
Po 3 standardowo jak u handlarzyków zdjęcia pokazują i wszystko i nic zarazem i ciężko coś powiedzieć, czy elementy ze sobą licują (są spasowane) (jak masz więcej fotografii to podeślij (piotrassss1976@wp.pl)
Po 4 Aku przy przekręconym kluczyku zawsze będzie się świecił, dopiero jak uruchomisz silnik to powinno wszystko zgasnąć.
Widzę, że masz z 450 km to nie jechałbym w ciemno. Weź nr VIN podjedź do ASO, zapłacisz ok 200 zł to Ci sprawdzą jak z jego serwisem było, bo mogą wszystkie europejczyki oprócz aut z Włoch bodajże. Dodatkowo nie wiem, czy na tym forum, czy innym był kolega który świadczył podobne usługi i dostawałeś historię serwisową na meila. Wstrzymaj się z zakupem kolego. Auto już 2 miesiące gość, a jego VIN w necie już parę ładnych razy sprawdzany a nikt go wciąż nie kupił. Szkoda kilometrów na takie pochopne kupno. Sprawdź go sobie w serwisie to po 1 a po 2 jeżeli koniecznie chcesz jechać to jedź z kimś kto obejrzy go na "chłodno" i na pewno nie żałuj kilku 100 i podjedź do serwisu niezależnego niech zrobią Ci ścieżkę diagnostyczną i historię. Oprócz tego sprawdź roczniki szyb, weź czujnik lakieru i przeleć całe auto, zobacz jak tam w bagażniku pod matą wygląda, czy nie wspawany to samo pod maską. Dodatkowo pod maską zobacz śruby, czy nie są za świeże lub odkręcane. Nachyl się i sprawdź na tam rama wygląda.

BTW jakoś dziwne, że większość aut które wystawia ten handlarz ma ok 190 tys km :D

Ogólnie to gołe wyposażenie, oprócz tego nawigacji i kierownicy multimedialnej to ja tam nie widzę, a nazwany duży komputer :) no były dwa różne chyba w A4 b6 ten co masz Ty to standard i później był bogatszy i kolorowy (ten między zegarami)
Jeśli się nie mylę to navi była w bogatszej wersji wyposażenia i radia. Pomijam RNSe ale o jeden niżej chyba była możliwość żeby wyświetlało kierunek jazdy właśnie na kompie między zegarami.


Tak teraz jeszcze patrzę dlaczego on stoi na tablicach zjazdowych z niemiec jak ponoć kupiony w holandii? Słyszałem, że w Holandii można dostać zjazdówki tylko z ważnym badaniem technicznym, w niemczech dostajesz czerwone lub zółte, na czerwonych możesz jeździć, a żółte są tylko na lawetę. Więc auto na bank nie przyjechało na kołach z Holandii :D i może tu jest pies pogrzebany. Nie znam się dokładnie, ale też kwestia do sprawdzenia i może ktoś bardziej ogarnięty się wypowie.
Wszystko co mówię to tylko moja opinia i nie musi się zgadzać z prawdą, ale lepiej jak ktoś coś wypisze to zawsze inaczej niż się samemu ogląda auto.

Edit już chyba trzeci, ale dostrzegłem coś jeszcze. Obejrzałem 407, które sprzedaje ten handlarz i on jest srebrny wiec lepiej widać szczeliny i ogólnie miał duży dzwon z przodu i z tyłu, a pomimo to handlarz wpisał rzecz jasna bezwypadkowy. Rzetelność tego człowieka jest w tym momencie równa 0 dla mnie. Ocenę pozostawiam Tobie kolego.

tutaj 407 którą widać także na zdjęciach Twojego A4 i ten dom i Tarnów więc to bankowo ten sam handlarz
http://moto.allegro.pl/pe...2863768075.html
spójrz zderzak przód jak nie pasuje przy łączeniu z nadkolami, klapa tył jest opuszczona widać to po różnicy w liniach lamp, szyby.


Edit 4: Dzięki ogłoszeniu o 407 prześledziłem nick sprzedającego (YAMA23) i jego konto na allegro. Z komentarzy wziąłem kilku ostatnich jego kontrahentów i dwóch z nich sprzedaje ciekawe rzeczy, a mianowicie farby do renowacji skór na kierownicach i nowe gałki zmiany biegów. Ciekawy dowód na kręcenie przebiegu. Nie jedź kolego naprawdę szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Przemiks 


Model: A4
Silnik: 1,9
Zasilanie: on
Nadwozie: avant
Dołączył: 15 Gru 2012
Wszystkie posty: 3



Skąd: okolice Torunia
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 12:52   
     



No toś mnie kolego ładnie nastraszył. A tak mi się dobrze spało z myślą że już niedługo pokulam się czymś większym niż corsa żony :lol:
Mam dodatkowe zdjęcia więc mogę podesłać. Faktycznie może dziwić fakt że auto opłacone stoi za 21300 i nie ma chętnego, co do tablic, handlarz tłumaczył mi coś że w październiku wszedł jakiś przepis dotyczący wymaganych dokumentów dla aut wywożonych na lawecie i generalnie opłaci się bardziej wrócić nim na kołach...??? Auto jest opłacone, a tablice mogą być założone jakiekolwiek. Wyposażenie... jak dla mnie wystarczy.
Fakt jak pojadę taki kawał i nie kupię to... no właśnie.
Może poradzicie gdzie szukać sprawdzonej audi lub kogoś komu można zaufać w tym temacie i sprowadza godne zaufania auta.
Dzięki za wszystkie info. Będę myślał.
Zdjęcia Ci podeślę Detektywie ;)
_________________
Planowany
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
piotrassss 


Model: A4
Silnik: 1,9 TDi
Zasilanie: ON
Nadwozie: Avant
Dołączył: 16 Gru 2012
Wszystkie posty: 2



Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 14:34   
     



Omijaj komisy i "szczerych" handlarzy :) Dalej już meilowo Ci podeślę na zdjęciach zaznaczone mankamenty i kilka linków odnośnie zakupu auta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Audi A4/S4

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Bannery i buttony AUDI TECH TEAM
kody banerów i buttonów do pobrania
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Pią 15 Maj, 2009 12:09
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Regulamin główny forum AUDI TECH TEAM
Uwaga!!! Poszczególne działy i katego...
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Wto 12 Maj, 2009 00:29
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona AUDI TECH TEAM - OOOO na Faceb...
Zostań naszym Fanem ;)
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Wto 09 Lis, 2010 16:12
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Portal AUDI TECH TEAM
strona naszego Klubu AUDI TECH TEAM K...
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Pią 19 Cze, 2009 20:56
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Wszystkie modele Audi, informacje, or...
Astaroth Tylko prawdziwe samochody.. 0 Czw 22 Paź, 2009 16:38
Astaroth



[ Twoje IP to: 44.200.27.175, używasz: claudebot ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności