 |
|
[ audi a4 avant b6] szarpanie |
| Autor |
Wiadomość |
zak

Model: a4 b6
Silnik: ake
Zasilanie: diesel
Nadwozie: avant
Dołączył: 17 Kwi 2012 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: gdynia
|
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 11:11 [ audi a4 avant b6] szarpanie
|
|
|
czesc mam taki problem z moim audi a4 quattro b6 2.5 v6 ake 180ps..
mianowicie jak smigam powoli i rowno z gazem i obrotami to nic nie szarpie ..ale jak chce naprzyklad szybko ruszyc ze swiatel lub szybko wyprzedzic inny pojazd to szarpie nim jak by cos przerywalo doplyw paliwa albo cos innego ale mocno szarpie ..sprawdzony wagiem i wykazal blad:
01375 - Valves for Engine Mounting: Stage 1
38-10 - Output won't Switch or Short to B+
ktos wie co to moze byc i mial z tym do czynienia? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 13:59 Re: [ audi a4 avant b6] szarpanie
|
|
|
| zak napisał/a: | czesc mam taki problem z moim audi a4 quattro b6 2.5 v6 ake 180ps..
mianowicie jak smigam powoli i rowno z gazem i obrotami to nic nie szarpie ..ale jak chce naprzyklad szybko ruszyc ze swiatel lub szybko wyprzedzic inny pojazd to szarpie nim jak by cos przerywalo doplyw paliwa albo cos innego ale mocno szarpie ..sprawdzony wagiem i wykazal blad:
01375 - Valves for Engine Mounting: Stage 1
38-10 - Output won't Switch or Short to B+
ktos wie co to moze byc i mial z tym do czynienia? | sa to zawory przy poduszce silnika, z tego co wiem samych zaworów nie dostaniesz ,wiec cała poducha bedzie do wymiany. |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
zak

Model: a4 b6
Silnik: ake
Zasilanie: diesel
Nadwozie: avant
Dołączył: 17 Kwi 2012 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: gdynia
|
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 21:57 Re: [ audi a4 avant b6] szarpanie
|
|
|
| Pasiak napisał/a: | | zak napisał/a: | czesc mam taki problem z moim audi a4 quattro b6 2.5 v6 ake 180ps..
mianowicie jak smigam powoli i rowno z gazem i obrotami to nic nie szarpie ..ale jak chce naprzyklad szybko ruszyc ze swiatel lub szybko wyprzedzic inny pojazd to szarpie nim jak by cos przerywalo doplyw paliwa albo cos innego ale mocno szarpie ..sprawdzony wagiem i wykazal blad:
01375 - Valves for Engine Mounting: Stage 1
38-10 - Output won't Switch or Short to B+
ktos wie co to moze byc i mial z tym do czynienia? | sa to zawory przy poduszce silnika, z tego co wiem samych zaworów nie dostaniesz ,wiec cała poducha bedzie do wymiany. |
no dobra ale ktora to poducha lewa prawa.? oby dwie sa z czujnikami czy tylko jedna? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 22:06 Re: [ audi a4 avant b6] szarpanie
|
|
|
| zak napisał/a: | | Pasiak napisał/a: | | zak napisał/a: | czesc mam taki problem z moim audi a4 quattro b6 2.5 v6 ake 180ps..
mianowicie jak smigam powoli i rowno z gazem i obrotami to nic nie szarpie ..ale jak chce naprzyklad szybko ruszyc ze swiatel lub szybko wyprzedzic inny pojazd to szarpie nim jak by cos przerywalo doplyw paliwa albo cos innego ale mocno szarpie ..sprawdzony wagiem i wykazal blad:
01375 - Valves for Engine Mounting: Stage 1
38-10 - Output won't Switch or Short to B+
ktos wie co to moze byc i mial z tym do czynienia? | sa to zawory przy poduszce silnika, z tego co wiem samych zaworów nie dostaniesz ,wiec cała poducha bedzie do wymiany. |
no dobra ale ktora to poducha lewa prawa.? oby dwie sa z czujnikami czy tylko jedna? | tego niestety nie jestem w stanie Ci powiedziec, zanim zaczniesz cokolwiek wymieniać, sprawdź okabowanie a przede wszystkim wtyczki czy nie ma elektrokorozji |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 22:34
|
|
|
Logiczne jest to, że są dwie elektrohydrauliczne. Przy zwarciu do plusa trzeba sprawdzić wiązkę i oporność zaworu. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |