Elektryka i elektronika » [A3 8P] przeciwmgielne jako światła do jazdy dziennej
Odpowiedz do tematu
 [A3 8P] przeciwmgielne jako światła do jazdy dziennej
Witam wszystkich serdecznie!

Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A3 8P 2005 - przedlift. W ostatnim czasie, z pomocą kolegi, zaczęliśmy "bawić się" trickami, jakie można wykonać za pośrednictwem VAG-a. Jednym z bardziej interesujących mnie modyfikacji jest możliwość ustawienia świateł przeciwmgielnych w trybie DRL. Niestety, podobnie jak kolega z tego wątku mam problem z odpowiednim ustawieniem halogenów.

Czy moglibyście podpowiedzieć, co należy ustawić i gdzie kliknąć, aby świeciły się halogeny, ale bez przednich postojówek (do takiego etapu udało mi się dojść: halogen + postojówki przód, cały tył bez oświetlenia) ?

Nie wiem czy jest to istotne, w każdym razie samochód wyposażony jest w światła ksenonowe.

Dzięki z góry!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ta opcja możliwa jest w modelach poliftowych. Starsze modele nie miały tego w programie sterownika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Ta opcja możliwa jest w modelach poliftowych. Starsze modele nie miały tego w programie sterownika.


Jak to mam rozumieć ? Nie miały możliwości wyłączenia przednich postojówek w trybie DRL ? Tak jak wspomniałem, sam tryb udało się aktywować, z tym, że oprócz halogenów świecą się również przednie postojówki i nic poza tym.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź Byte 17 Bit 4 w module centralnym.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzisiaj troszkę posiedzieliśmy, starając się rozwiązać problem, niestety bezskutecznie :(

Sprawa wygląda następująco:
- gdy zostanie włączony tryb skandynawski świecą się postojówki z przodu i z tyłu
- gdy zostanie włączony tryb afrykański świecą się postojówki z przodu

i gdy do tego dołączy się Byte 17 Bit 4, czyli halogeny jako DRL świeci się kolejno jeden z powyższych trybów + halogeny w zderzaku.

Jedynie do czego udało się nam dojść to przyciemnienie postojówke do 1%, nie mniej jednak nadal nie są one wyłączone, o co mi w głównej mierze chodzi.

Poniżej dołączam kod, który osobom w temacie podpowie co w chwili obecnej jest u mnie w aucie włączone.

F18A4F168200000000000000000000000011FE0F37

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.219.95.244 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa