za pomoca VAG !Wczesniej pisalo ze jest jakis inny blad ,Zrobilem to popsikalem ta kostke tą kostke
!Odpalilem autko ,chodzilio łanie wiec postanowilem sie nim przejechac do sklepu i spowrotem ,wracam a tu nadal chodzi zle trzesie autem ,gubi moc !Naprawde niewiem co to jest Wymienilem wtryski wszystkie 4x nadal nie dziala ,pasek rozdadu wymienilem ,nie dziala
Jak by ktos wiedzial co to jest prosze napisac ,byl bym bardzo wdzięczny
Dziekuje:)