Odpowiedz do tematu
Dwie tylne mam czteroletnie, a przednie z ubiegłego roku, bo rozwaliłem na dziurze jedną, pisałem nawet o tym na forum, no i dwie wtedy kupiłem nowe i felgę miałem w prostowaniu.
[ Dodano: Pon 26 Mar, 2012 16:29 ]
Witam, mówiłem że dojdę do tego z jakiego powodu drży mi kierownica, a więc, wybite były tulejki w drążkach kierowniczych przy przekładni, przeoczyłem to za pierwszym razem, wymiana tulejek i po problemie.
pzdr.
Odpowiedz do tematu
Nie dziwię się bo kosztuje kupę kasy. Po rzuceniu kółek na taki sprzęt masz 123% pewność co do jakości gumy. Ilu letnie opony posiadasz?
| Adi202 napisał/a: |
| Ilu letnie opony posiadasz? |
Dwie tylne mam czteroletnie, a przednie z ubiegłego roku, bo rozwaliłem na dziurze jedną, pisałem nawet o tym na forum, no i dwie wtedy kupiłem nowe i felgę miałem w prostowaniu.
[ Dodano: Pon 26 Mar, 2012 16:29 ]
Witam, mówiłem że dojdę do tego z jakiego powodu drży mi kierownica, a więc, wybite były tulejki w drążkach kierowniczych przy przekładni, przeoczyłem to za pierwszym razem, wymiana tulejek i po problemie.
pzdr.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych