 |
|
[A4 B5] centralny na pilota |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013 19:35
|
|
|
| misiacze_k napisał/a: |
Kabel sprawdzony, przy podaniu masy na przewód zamki się ryglują bez domykania szyb.
|
Coś nie tak z połączeniami albo źle sprawdziłeś. Po podpięciu masy do tego pinu zamki powinny sie otworzyć. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
leszg

Model: B5
Silnik: ADR
Zasilanie: BENZYNA+LPG
Nadwozie: AVANT
Dołączył: 20 Wrz 2013 Wszystkie posty: 1
     
Skąd: Ost
|
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013 21:49
|
|
|
Witam
Obecnie posiadam pompkę o numerze 8LO 862 257 E to jest pompka bez pilota i chciałbym założyć z pilotem o numerze 8L0 862 257 G. Kupiłem kluczyk osobno o numerze 4DO 837 231 N z częstotliwością 433,92 Mhz. Chciałem się dowiedzieć czy idzie zamienić pompki z adaptacja kluczyków ? |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013 23:34
|
|
|
| misiacze_k napisał/a: | | jakich konektorów można użyć by wpiąć się we wtyczkę do kierunkowskazów bo środek jest pusty bez pinów (konektorów) |
Tych samych co łączy się radio samochodowe.
Pin 5 to otwieranie, pin 6 (niebieski z czerwonym paskiem) zamykanie. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 21 Wrz, 2013 11:54
|
|
|
A czy pompka działa właściwie na pilota? Górny klawisz ma zamykać dolny otwierać. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 21 Wrz, 2013 22:23
|
|
|
W moim przypadku musiałem obrócić polaryzację silnika bo działała na odwrót. Jeżeli z pilota działa, to nic nie zmieniaj. Tak czy siak nie ma opcji otwierania na wejściu pompki. Wygląda na usterkę w pompce. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013 00:03
|
|
|
No to rozumiem, że mam sobie dać spokój z wkładką w drzwiach, szkoda:(
Teraz chciał bym jeszcze kilka rzeczy mieć podłączonych, a mianowicie:
1) Jaką syrenkę podłączyć by działała? (model i pod jakie piny)
2) Jak podłączyć pod alarm krańcówki?
3) Kierunkowskazy nie działają jak należy:
a) przy otwieraniu dwa razy migają
b) przy zamykaniu nie działa
Pomożesz?
Sprzedawca oznajmił, że wyśle jeszcze inne pompki, bo sprowadził jeszcze jakieś audi na sprzedasz. Dlatego chciał bym mieć wszystko podłączone jak należy, czyli kierunki, krańcówki w drzwiach, syrenkę alarmową. Da się zrobić?
[ Dodano: Nie 22 Wrz, 2013 00:04 ]
| Adi202 napisał/a: | | Tak czy siak nie ma opcji otwierania na wejściu pompki. Wygląda na usterkę w pompce. |
Szkoda, że nie ma schematu do pompki, bo pewnie dało by się to naprawić |
_________________
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013 01:56
|
|
|
| misiacze_k napisał/a: | No to rozumiem, że mam sobie dać spokój z wkładką w drzwiach, szkoda:(
Teraz chciał bym jeszcze kilka rzeczy mieć podłączonych, a mianowicie:
1) Jaką syrenkę podłączyć by działała? (model i pod jakie piny)
2) Jak podłączyć pod alarm krańcówki?
3) Kierunkowskazy nie działają jak należy:
a) przy otwieraniu dwa razy migają
b) przy zamykaniu nie działa
Pomożesz?
Sprzedawca oznajmił, że wyśle jeszcze inne pompki, bo sprowadził jeszcze jakieś audi na sprzedasz. Dlatego chciał bym mieć wszystko podłączone jak należy, czyli kierunki, krańcówki w drzwiach, syrenkę alarmową. Da się zrobić?
[ Dodano: Nie 22 Wrz, 2013 00:04 ]
| Adi202 napisał/a: | | Tak czy siak nie ma opcji otwierania na wejściu pompki. Wygląda na usterkę w pompce. |
Szkoda, że nie ma schematu do pompki, bo pewnie dało by się to naprawić |
1 Masz do wyboru standardowy klakson lub syrenę oryginalną z własnym zasilaniem. Możesz podłączyć również normalną syrenę stosowaną w alarmach samochodowych. Sygnalizator podłaczony jest do pinu 1 wtyk 10cio pinowy.
2 krańcówki masz w zamkach przewód brązowy z żółtym paskiem strona kierowcy i brązowy z białym paskiem pozostałe drzwi.
3 Jeżeli kierunki przy zamykaniu nie migają, to są dwie możliwości - złe kodowanie pompki lub zwarta ktoraś krańcowka do masy.
Porównaj sobie kodwanie pompki
+000001 - otwarcie klapy bagażnika od 2001r
+000002 - potwierdzenie aktywacji alarmu kierunkowskazami
+000004 - selektywne otwieranie
+000008 - aktywacja alarmu
+000032 - blokada zamków 15 km/h
+000064 - funkcja komfort przez pilota (domykanie)
+000256 - Avant
+000512 - potwierdzenie zamkniecia zamków (1x mignięcie)
+002048 - funkcja logic USA (od 2001r)
+004096 - potwierdzenie otwarcia zamków (2x mignięcie)
+008192 - aktywacja pilota |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013 11:34
|
|
|
| misiacze_k napisał/a: |
nie mam podłączonego bo nie mam zamka elektrycznego tylko pompkę, a jak nacisnę na pilocie na otwarcie bagażnika to słychać jak przekaźnik tyka
|
Tu nie chodzi o zamek elektryczny, a podłaczenie do pompki na pin 10/7 siłownika elektrycznego który otwierałby klapę bagażnika przez pociągnięcie cięgna w klapie bagażnika.
Proponuję dokładnie sprawdzić czy wszystkie krańcówki - a w szczególności bagażnik nie podają pompce masy. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013 20:46
|
|
|
Krańcówka jest w zamku klapy. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.216.241, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |