Spróbuje jeszcze miernikiem ciągłości zbadać czy u kolegi w a4 1.8 jest tak samo. Normalnie chyba nie powinno być zwarcia ??
[ Dodano: Pią 04 Maj, 2012 17:48 ]
Mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli chciałbym sprawdzić czy to komputer jak mogę to zrobić ?? Kupując inny np na szrocie czy allegro do tego modelu i co dalej ?? Czy wystarczy tylko podłączyć i samochód będzie chodził czy trzeba go programować wcześniej przez komputer ??
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Trzeba go zaprogramować. Musisz mieć pin do immobilizera i przy pomocy VAG coma dopiszesz nowy sterownik.
VAG do diagnostyki nie ma takiej opcji. Najprostszym i najtańszym urządzeniem jest chiński VAG CAN Commander 1,4.
Do przelutowania potrzebujesz tylko lutownicę. O programowaniu zapomnij.
Możesz.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
| Daro1003 napisał/a: |
| Spróbuje jeszcze miernikiem ciągłości zbadać czy u kolegi w a4 1.8 jest tak samo. Normalnie chyba nie powinno być zwarcia ??
[ Dodano: Pią 04 Maj, 2012 17:48 ] Mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli chciałbym sprawdzić czy to komputer jak mogę to zrobić ?? Kupując inny np na szrocie czy allegro do tego modelu i co dalej ?? Czy wystarczy tylko podłączyć i samochód będzie chodził czy trzeba go programować wcześniej przez komputer ?? |
Trzeba go zaprogramować. Musisz mieć pin do immobilizera i przy pomocy VAG coma dopiszesz nowy sterownik.
Czyli co dokładnie jest mi potrzebne ??
Skąd wziąć ten pin ?? Da się go odczytać ??
Jaki kabel jest mi potrzebny do tego czy jakiś specjalny do podłączenia samego komputera czy zrobię to vagiem tym co do diagnostyki.
Skąd wziąć ten pin ?? Da się go odczytać ??
Jaki kabel jest mi potrzebny do tego czy jakiś specjalny do podłączenia samego komputera czy zrobię to vagiem tym co do diagnostyki.
| Daro1003 napisał/a: |
| Czyli co dokładnie jest mi potrzebne ??
Skąd wziąć ten pin ?? Da się go odczytać ?? Jaki kabel jest mi potrzebny do tego czy jakiś specjalny do podłączenia samego komputera czy zrobię to vagiem tym co do diagnostyki. |
VAG do diagnostyki nie ma takiej opcji. Najprostszym i najtańszym urządzeniem jest chiński VAG CAN Commander 1,4.
Czyli czeka mnie zakup pierwsze waga can commandera 1.4 oraz komputera
.
Czy rozebranie komputera odkręcenie śrubek i zdjęcie pokrywy coś skasuje w nim ?? Jestem ciekaw co może być przyczyną tego zwarcia przewodu żółtego do masy.
.
Czy rozebranie komputera odkręcenie śrubek i zdjęcie pokrywy coś skasuje w nim ?? Jestem ciekaw co może być przyczyną tego zwarcia przewodu żółtego do masy.
Możesz go rozbierać do woli - nic się nie skasuje. Dopisanie sterownika możesz zrobić też przez skopiowanie eepromu lub jego przelutowanie.
Jak wygląda skopiowanie ?? Tz co jest mi potrzebne ?? Jeszcze jakiś inny kabel ??
| Daro1003 napisał/a: |
| Jak wygląda skopiowanie ?? Tz co jest mi potrzebne ?? Jeszcze jakiś inny kabel ?? |
Do przelutowania potrzebujesz tylko lutownicę. O programowaniu zapomnij.
aha czyli najłatwiejsze to przelutowanie. Tylko jaka to jest kość na smd ?? Bo jeśli tak to wogle się nie biorę za lutowanie bo to ciężka sprawa. Znalazłem komputer za 70zł na allegro.
To kupuj w takim razie kabel.
Rozebrałem kompa aby zerknąć jednak kupuje kabel i komputer ciekawe tylko czy to jest to.
Jak myślisz kolego czy powinno być zwarcie na tych pinach czy nie ??
Ja rozumuję to tak ze jak jest masa zasilanie i sygnał to nie może być zwarcia przewodu sygnałowego z masą i to chyba jest przyczyna a jak zwarcie jest już w komputerze bo z niego wychodzi to chyba coś padło w kompie czyli to powinien być strzał w 10 wg mnie. Ale chciałbym poznać inne zdania na ten temat.
Jak myślisz kolego czy powinno być zwarcie na tych pinach czy nie ??
Ja rozumuję to tak ze jak jest masa zasilanie i sygnał to nie może być zwarcia przewodu sygnałowego z masą i to chyba jest przyczyna a jak zwarcie jest już w komputerze bo z niego wychodzi to chyba coś padło w kompie czyli to powinien być strzał w 10 wg mnie. Ale chciałbym poznać inne zdania na ten temat.
Uszkodzony sterownik.
Zakupiłem już sterownik za 70zł oraz kabel za 80zł znów nie wielki koszt. Ale być może się uda. Jak wszystko dostane to będę pisał z prośbą o instrukcje jak odczytać tego pina i wgrać do nowego sterownika. Oczywiście myślę ze mogę liczyć na pomoc.
| Daro1003 napisał/a: |
| Oczywiście myślę ze mogę liczyć na pomoc. |
Możesz.
Witam
Chciałbym odświeżyć temat ponieważ posiadam już sterownik oraz kabel VAG k+can Commander v1.4. Teraz chciałbym prosić o wskazówki skąd mogę poprać program do odczytania pin i jaki oraz jak to zrobić odczytać pin i wpisać do nowego sterownika.
Chciałbym odświeżyć temat ponieważ posiadam już sterownik oraz kabel VAG k+can Commander v1.4. Teraz chciałbym prosić o wskazówki skąd mogę poprać program do odczytania pin i jaki oraz jak to zrobić odczytać pin i wpisać do nowego sterownika.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych