Koledzy wiecie mo¿e jak mam podpi±æ siê do uk³adu smarowania silnika 2,8 WWO C4 aby do³o¿yæ dwa przewody od ch³odnicy oleju i czujnik jego temperaturu? Mia³em ca³y silnik w czê¶ciach ale kurcze nigdzie nie znalaz³em czego¶ takiego abym móg³ do³o¿yæ do tego ch³odnice :-\