Car Audio » Zestaw głośnomówiący Parrot do Audi A6 C6 system Bose
Odpowiedz do tematu
 Zestaw głośnomówiący Parrot do Audi A6 C6 system Bose
Witam.

Potrzebuję informacji gdzie się wpiąć, żeby podłączyć zestaw głośnomówiący w A6 C6 2004r.
Generalnie muszę penie gdzieś między wzmacniaczem a panelem, potrzebuję opis pinów.


Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niestety nie jest to tak do końca możliwe. Jezeli posiadasz MMI Basic, to można coś jeszcze pokombinować. Przy MMI High 2G takiego zestawu nie podłączysz, ponieważ Audio sterowane jest światłowodem którego w Parrocie brakuje.W takim układzie działa tylko oryginalny moduł Blufjut.
Zestaw oczywiście można podłączyć do zasilania tak aby przez niego rozmawiać, ale potrzebny będzie dodatkowy głośnik i ściszanie MMI tylko w manualu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź, pozostaje podłączyć dodatkowy głośnik, zestaw ze światłowodem kosztuję 900zł. A można wyciszyć przez sterowanie odcięciem zasilania wzmacniacza ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
samurajpiotr napisał/a:
Bardzo dziękuję za odpowiedź, pozostaje podłączyć dodatkowy głośnik, zestaw ze światłowodem kosztuję 900zł. A można wyciszyć przez sterowanie odcięciem zasilania wzmacniacza ?

Nadal nie wiem o jaki typ MMI pytasz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
MMI High 2G, jest tam światłowód.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
samurajpiotr napisał/a:
MMI High 2G, jest tam światłowód.

W Basic również jest światłowód. Spróbuj podłączyć się z przewodem MUTE zestawu na 20pin sterownika MMI. Jest on przykręcony do grodzi za schowkiem pasażera.
Takie rozwiązanie stosuje się na rynek japoński i jest nadzieja, że to zadziała pod warunkiem, że nie trzeba będzie zmieniać oprogramowania w sterowniku MMI.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ok. tylko na którym złączu, bo chyba są tam trzy, jedno jest od zmieniarki, ewidentnie to widać.

Co do wersji, to raczej high 2G, sterowanie radiem przy biegach, podstawka do Noki w podłokietniku, sterowanie telefonem w kierownicy, zmieniarka w schowku, na środku nad klimą tylko wyświetlacz.

Jeszcze wyczytałem, że można wejść do menu przez kombinacje dwóch przycisków i tam aktywować bluethoot, tylko pewnie nie każdy ma bluethoot.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
samurajpiotr napisał/a:
ok. tylko na którym złączu, bo chyba są tam trzy, jedno jest od zmieniarki, ewidentnie to widać.

Co do wersji, to raczej high 2G, sterowanie radiem przy biegach, podstawka do Noki w podłokietniku, sterowanie telefonem w kierownicy, zmieniarka w schowku, na środku nad klimą tylko wyświetlacz.

Jeszcze wyczytałem, że można wejść do menu przez kombinacje dwóch przycisków i tam aktywować bluethoot, tylko pewnie nie każdy ma bluethoot.

Jeżeli masz fabryczny zestaw pod telefon, to bluetooth nie będzie. Co tego sterownika MMI, to są tam 3 wtyki jedna z nich to światłowód, druga 20 pinowa oraz ostatnia jest podłączeniem do wyświetlacza.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A czy można bezpośrednio pod głośniki pojazdu się podpiąć i czy impedancja Parrota jest odpowiednia do tych głośników? Przez Parrota można przepuścić audio? tzn. wyjście na głośniki ze wzmacniacza?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
samurajpiotr napisał/a:
A czy można bezpośrednio pod głośniki pojazdu się podpiąć i czy impedancja Parrota jest odpowiednia do tych głośników? Przez Parrota można przepuścić audio? tzn. wyjście na głośniki ze wzmacniacza?

Możesz, ale będziesz mieć ciągle błedy we wzmacniaczu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a ma moze ktoś rozpiske jak podłaczyc parrota w audi a6 z 2003 roku ?? system naglosnieniowy to symhony II

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kepke 84 napisał/a:
a ma moze ktoś rozpiske jak podłaczyc parrota w audi a6 z 2003 roku ?? system naglosnieniowy to symhony II
radio to symphony, masz Bose? Masz tego Parrota kompletnego? Jesli tak to zapodaj fotkę, ewentualnie wpadnij do mnie to podłaczymy ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to nie Bose a parota mam kompletnego bo kupowałem nowego:) i jezdził w moim poprzednim autku o dziwo tam podlaczyłem bez problemu a w Odim mam jakis problem niestety :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kepke 84 napisał/a:
to nie Bose a parota mam kompletnego bo kupowałem nowego:) i jezdził w moim poprzednim autku o dziwo tam podlaczyłem bez problemu a w Odim mam jakis problem niestety :/
a w czym tkwi probem to mu zaradzimy :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a nie chce działać ;p niby podlanczam co trzeba i chyba gdzie tyrzeba ale nie ma pradu :-/
cos sie zastanawiam czy nie trzeba przepiac jakis kabelkow bo kiedys ktos mi w mojej mazdzie cos zamienial zeby radyjko hulalo wiec moze tutaj tez trzeba :) ale co i jak to nie mam pojecia:)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.144.86.134 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa