Elektryka i elektronika » [B3 1,6 TD]Włącznik ogrzewania tylnej szyby i klakson
Odpowiedz do tematu
 [B3 1,6 TD]Włącznik ogrzewania tylnej szyby i klakson
Coś sie dzieje z elektryką w mojej niuni, włącznik ogrzewania tylnej szyby obojętnie w jakiej jest pozycji, to pali sie na nim ten pomaranczowy trójkąt jakby było ogrzewanie cały czas właczone (orzewanie nie działa), ciekawostką jest to, ze takie zachowanie ma tylko miejsce przy włączonych światłach mijania, świruje też klakson, raz jest a raz nie ma go :/

nie wiem co się stało, bo nic nie było ruszane, tak poprostu z dnia na dzień, wykorzystujac to, ze jestem teraz na działce i na 100% do środy nie będe nigdzie jechac, bym chciała coś z tym zrobic, poprosze Was o jakies wskazówki

nie mam tu Etki ani zadnych programów, nie mam tez miernika zadnego, tylko walizeczkę kluczy w bagażniku i neta free orange na karte co chodzi jak muł :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [B3 1,6 TD]Włącznik ogrzewania tylnej szyby i klakson
Astaroth napisał/a:
Coś sie dzieje z elektryką w mojej niuni, włącznik ogrzewania tylnej szyby obojętnie w jakiej jest pozycji, to pali sie na nim ten pomaranczowy trójkąt jakby było ogrzewanie cały czas właczone (orzewanie nie działa), ciekawostką jest to, ze takie zachowanie ma tylko miejsce przy włączonych światłach mijania, świruje też klakson, raz jest a raz nie ma go :/

nie wiem co się stało, bo nic nie było ruszane, tak poprostu z dnia na dzień, wykorzystujac to, ze jestem teraz na działce i na 100% do środy nie będe nigdzie jechac, bym chciała coś z tym zrobic, poprosze Was o jakies wskazówki

nie mam tu Etki ani zadnych programów, nie mam tez miernika zadnego, tylko walizeczkę kluczy w bagażniku i neta free orange na karte co chodzi jak muł :P
mnie to wyglada na problem z kostka stacyjki...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak to sprawdzić na 100% ?

edit://
i jeszcze takie pytanie, bo nie mam tu Etki ani programow, czy ta kostka pasuje od kazdej 80, czy musi byc tylko od b3 i tez diesla

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dla mnie wygląda na zwarcie w instalacji elektrycznej. Jeżeli kontrolka podgrzewania tylnej szyby świeci przy załączonych światłach, to jest zwarcie już za włącznikiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ostatnio było dość gorąco, teraz spora wilgoć, dochodzą nierówności dróg- może po prostu coś sie poluzowało i zwarcie gotowe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth napisał/a:
i jeszcze takie pytanie, bo nie mam tu Etki ani programow, czy ta kostka pasuje od kazdej 80, czy musi byc tylko od b3 i tez diesla
nie mam pewnosci ale wydaje mi sie ze powinna pasowac z kazdej B3

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
Astaroth napisał/a:
i jeszcze takie pytanie, bo nie mam tu Etki ani programow, czy ta kostka pasuje od kazdej 80, czy musi byc tylko od b3 i tez diesla
nie mam pewnosci ale wydaje mi sie ze powinna pasowac z kazdej B3

Kostka stacyjki jest identyczna jak w pozostałych modelach Audi. 80, 100, S8 czy Cabrio wszystkie modele miały identyczną kostkę.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.117.186.92 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa