Pytajnik, czyli zielono mi ;) » [A6 C5] odpala i gasnie po wyjęciu i włożeniu zegarów
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5] odpala i gasnie po wyjęciu i włożeniu zegarów
Witam wyciagałem dzis zegary w audi a6 c5 2.5 tdi i po wlozeniu ich spowrotem auto zapala i gasnie cos w zegarach pika i pali sie kluczyk na desce tak jak by bylo jakis blad od mobilaizera co z tym teraz zrobic :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: odpala i gasnie
Łukasz83 zlw napisał/a:
Witam wyciagałem dzis zegary w audi a6 c5 2.5 tdi i po wlozeniu ich spowrotem auto zapala i gasnie cos w zegarach pika i pali sie kluczyk na desce tak jak by bylo jakis blad od mobilaizera co z tym teraz zrobic :?:

Odczytać błędy w zegarach i sterowniku silnika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeszcze nie bo vaga bede mial dopiero w poniedzialek dodatkowo jeszcze sie pali taki wykszyknik w 2 nawiasach na czerwono plus kluczy od mobilaizera motor zapali i po sek gasnie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
jeszcze nie bo vaga bede mial dopiero w poniedzialek dodatkowo jeszcze sie pali taki wykszyknik w 2 nawiasach na czerwono plus kluczy od mobilaizera motor zapali i po sek gasnie

A który to rok Audi. Nie są to czasem zegary Jaeger?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
99 rok zegary VDO własnie po to je wyciagalem zeby wiedziec jakiej sa firmy bo bede zmienial na duzy fis i tez zakupilem juz zegary VDO z duzym fisem instalacja manetka cały komplet
To moje zegary

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Załączałeś rozruch bez zegarów?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie zegary byly wyjete zrobione fotki wlozone spowrotem i auto zapala i gasnie i swieca sie te komunikaty co wczesniej pisalem i wyja przez jakas chwile nie krecilem tylko moze to byl blad ze robilem to na nie odlaczonym aku :-?

[ Dodano: Pon 03 Lut, 2014 19:16 ]
OK wóz pali byl elektronik z vagiem 5 min i maszyna pali bylo cos z mobilaizerem mówił mi :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa