Elementy silnika » [V8 D11] ustawienie krokowego
Odpowiedz do tematu
 [V8 D11] ustawienie krokowego
Czy krokowy ma tak wygladac po zdemontowaniu jego? Powienien tylko tyle byc otwarty czy raczej moj jest uszkodzony? Oczywiwscie nie bez powodu pytam gdyz VAG pokazuje blad biegu ja³owego


Sory za jako¶æ zdjêcia troche sie rozmy³o :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krokowiec w spoczynku jest zamkniêty, a po w³±czeniu zap³onu otwiera siê na maksa - je¿eli jest sprawny ;)
Twój wygl±da jakby siê nie domyka³ lub zablokowa³. W³±cz zap³on i pod³±cz kostkê - bêdziesz widzia³ czy ¿yje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wyp³ucz go w benzynie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
By³ wyp³ukany w ropie polepszy³o sie troche ale po wykreceniu go i w³aczeniu zaplonu sie nie rusza wogole. Caly czas jest przytwarty / niedomkniêty. Moge go palcem zamkn±æ do konca ale nie otworzyc czyli tak ma byc raczej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Uwa¿am, ¿e p³ukanie w ropie nic nie da, bo z racji swych w³a¶ciwo¶ci ropa co najwy¿ej Ci go nasmaruje, a Ty potrzebujesz go wyczy¶ciæ.... dlatego je¿eli przep³uczesz/namoczysz go w benzynie tak jak Adi napisa³ to powinien rozpu¶ciæ siê syf, który zbiera siê wewn±trz :) no i je¿eli jest jeszcze dla niego szansa to zagada :DD

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mój tak samo jest otwarty a w drugiej v'ce która u mnie stoi równie¿.
dodam ¿e ¶wie¿o p³ukane.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wyczy¶ci³o go bo wyp³yne³o sporo syfu no i by³o widac po ko9lorze w srodku ze jest czysty ale jutro go zamocze na noc w benzynie to bede pewny ze jest czysty

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 52.15.128.243 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pe³na wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa