Pytajnik, czyli zielono mi ;) » [A6 C5] co to za kable???
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5] co to za kable???
podczas dzisiejszej pracy natrafiłem na te 2 przewody które sa od czegoś oderwane, i po dłuższych ogledzinach nie znalazłem miejsca z ką. wychodza z zaznaczonego na zdjeciu miejsca....


post zawiera załącznik
04012012106.jpg
Plik ściągnięto 16994 raz(y) 864,33 KB
04012012105.jpg
Plik ściągnięto 16994 raz(y) 712,5 KB
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Opisz kolory tych przewodów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Opisz kolory tych przewodów.
sorki,że dopiero teraz , ale w końcu ma kolory tych przewodów, więc jest to brazowy i biały z czerwonym paskiem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Opisz kolory tych przewodów.
sorki,że dopiero teraz , ale w końcu ma kolory tych przewodów, więc jest to brazowy i biały z czerwonym paskiem

Działają Ci spryskiwacze reflektorów?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Opisz kolory tych przewodów.
sorki,że dopiero teraz , ale w końcu ma kolory tych przewodów, więc jest to brazowy i biały z czerwonym paskiem

Działają Ci spryskiwacze reflektorów?
prawy jak najbardziej tak, bo lewego nie ma jakis pacan urwał i muszę kupić

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Opisz kolory tych przewodów.
sorki,że dopiero teraz , ale w końcu ma kolory tych przewodów, więc jest to brazowy i biały z czerwonym paskiem

Działają Ci spryskiwacze reflektorów?
prawy jak najbardziej tak, bo lewego nie ma jakis pacan urwał i muszę kupić

Po kolorach jakoś mi utkwiło że to pompka spryskiwaczy reflektorów. Jeżeli pompka działa, to OK trzeba szukać dalej. Napisz mi jaki przekrój jest tych przewodów i z którego miejsca wychodzą aby było mi łatwiej je zlokalizować.
EDIT
Wygląda na to, że są to przewody od czujnika ciśnienia klimatyzacji. Kolory przewodów brązowy i czerwony z szarym paskiem. Do czujnika idą 4 przewody w kolejności brązowy z niebieskim paskiem, czarny z niebieskim paskiem, czerwony z szarym paskiem i na pozycji 4 brązowy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Wygląda na to, że są to przewody od czujnika ciśnienia klimatyzacji. Kolory przewodów brązowy i czerwony z szarym paskiem. Do czujnika idą 4 przewody w kolejności brązowy z niebieskim paskiem, czarny z niebieskim paskiem, czerwony z szarym paskiem i na pozycji 4 brązowy.
:shock: tylko,ze ja nie widze miejsca na te kable.... ponadto (może zdjecia tego nie przedstawiają) wyglada to jak by ktos specjalnie odizolował wiazke wyciagajac te rzewody.... tylko po co?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Te przewody są połączeniem czujnika ciśnienia z czerwoną wtyczką 4ro pinową przy lewym nadkolu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Te przewody są połączeniem czujnika ciśnienia z czerwoną wtyczką 4ro pinową przy lewym nadkolu.
taie krótkie do lewego nadkola? Mniejsza z tym , czy ich bra moze powodowac jakies katastrofalne skutki dla niuni? Klima działa bez problemu, ale połaczenie ze sterownikiem klimy (VASem) nie jest mozliwe z powodu zbyt wielu błedów :shock: (taki dosteje komunikat)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź w takim razie czujnik temperatury w chłodnicy. Te same przewody połączone sa właśnie do tego czujnika w układzie z dwoma wiatrakami.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Sprawdź w takim razie czujnik temperatury w chłodnicy. Te same przewody połączone sa właśnie do tego czujnika w układzie z dwoma wiatrakami.
tez przyszło mi to do głowy, zaraz ja je zobaczyłem i na pewno nie sa od tego, bo wiatraki smigają a kable mają niespełna 10 cm i nie ma opcji zeby tam siegły

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Opcja opcją może są tylko skrócone. Sprawdź przewody przy tym czujniku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przy czujniku wszystko wygląda na ok, wyciągłem tę wtyczkę ma ona numer 813971956 jes szara z fioletową nakładką, a przewody z niej wychodzące sa koloru brazowego i szarego z czerwonym paskiem

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 18.216.83.240 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa