GPS i GSM » RNS-D plus kamera cofania
Odpowiedz do tematu
 RNS-D plus kamera cofania
Hej koledzy

Wyczytalem ze do RNS-E mozna dolozyc kamerke za pomoca jakeigos modulu.
Czy do RNS-D tez cos takiego robia? Patrzylem na alledrogo ale bez szczegolnych rezultatow.

Czy cos jeszcze mozna dolozyc do RNS -D ?
Widzialem ze ludzie montuja tunery DVBT ale wg mnie to przerost, radyjko DAB bylo by gites bo u mnie w tunelach zwykle radio pada a DABy dzialaja.

Z gory dzieki za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: RNS-D plus kamera cofania
Piotrwis napisał/a:
Hej koledzy

Wyczytalem ze do RNS-E mozna dolozyc kamerke za pomoca jakeigos modulu.
Czy do RNS-D tez cos takiego robia? Patrzylem na alledrogo ale bez szczegolnych rezultatow.

Czy cos jeszcze mozna dolozyc do RNS -D ?
Widzialem ze ludzie montuja tunery DVBT ale wg mnie to przerost, radyjko DAB bylo by gites bo u mnie w tunelach zwykle radio pada a DABy dzialaja.

Z gory dzieki za pomoc.
kamerę cofania podepniesz za pomoca specjalnego adaptera z funkcją AUX będzie ona dzialala po wlaczeniu TV

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kupilem kamerkie cofania moze ona nie jest z gornej polki ale przeznaczona do Audi A3.Chcialem zeby firma zamontowala mi ja ale powidzieli ze potrzebny jakis modul do tej kamerki i koszta ok500pln.Czy nie ma innej opcji tanszej zeby ja podlaczyc :cry: .
Czy jest jakas firma w poblizu Warszawy ktora trudni sie montazem takich urzadzen?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Linux2009 napisał/a:
Kupilem kamerkie cofania moze ona nie jest z gornej polki ale przeznaczona do Audi A3.Chcialem zeby firma zamontowala mi ja ale powidzieli ze potrzebny jakis modul do tej kamerki i koszta ok500pln.Czy nie ma innej opcji tanszej zeby ja podlaczyc :cry: .
Czy jest jakas firma w poblizu Warszawy ktora trudni sie montazem takich urzadzen?
potrzebujesz dokładnie to :
http://allegro.pl/adapter...3849748192.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To widocznie chcieli na mnie zarobic chyba ze liczyli z robocizna,dokladnie sie nie pytalem czy ta kwota to tylko za modul czy razem z robocizna.Ale jest jeszcze u mnie zalozone multimedia tzn.DVB-T wraz z podlaczeniem przez USB wszelkich urzadzen typu HDD lub Pendrive.I nie wiem czy jest juz miejsce na ten modul ktory mi zaproponowales w linku
I jeszcze jedno, ja posiadam model radia RNS-E nie D.
Czy to jest jakas roznica? :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Linux2009 napisał/a:

I jeszcze jedno, ja posiadam model radia RNS-E nie D.
Czy to jest jakas roznica? :-/
ale napisales w poście który jest o RNS-Dco mnie zdziwilo patrzac na rocznik Twojej niuni, a nie sprcyzowałes co dokładnie masz... popatrz na to:
http://allegro.pl/adapter...3860453663.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sorki wiem ze tak pisalem,ale nie chcialem zakladac nowego tematu. :-|
Dzieki za linka ten adapter mozliwe ze bedzie kopatybilny z moim zestawem
DVB-T i mozliwoscia podlaczenia mojej kamerki :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
POgrzebalem troche i znalazlem rozwiazanie o wiele tansze, Co prawda obraz bede mial czarno-bialy z kamerki ale poki co przezyje.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Piotrwis napisał/a:
POgrzebalem troche i znalazlem rozwiazanie o wiele tansze, Co prawda obraz bede mial czarno-bialy z kamerki ale poki co przezyje.
zechcesz pochwalić się swoim znaleziskiem??? :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aby zrobic taki trick trzeba meic wtyczke i najzywklejsza kamerke cofania.
Nalezy polaczyc razem sygnaly RGB z sygnalem video i wtedy bez zadnych konwerterow bedziemy miec obraz na navi tyle ze czarnobialy.

[ Dodano: Sro 05 Lut, 2014 15:48 ]
Temat troche utknal bo nie moge znalezc kamerki w lampke do A4 B5.
Ktos cos widzial slyszal ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dobrze kombinuje? Czy wystarczy kupic kamere podlaczyc pod wejscie aux tunera do rns-d. Z tego co kojarze to powinna byc kamera na ntsc bo na pal nie działa, mruga obraz.

[ Dodano: Pon 16 Lis, 2015 22:16 ]
Na przyszlośc kamera do rns-d musi byc na NTSC nie może byc w PAL bo obraz skacze

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa