Car Audio » radio+zmieniarka
Odpowiedz do tematu
 radio+zmieniarka
Witajcie kochani :mrgreen:

Sprawa wygląda następująco.

Mam radio JVC kd-sc601 i w bagażniku zmieniarkę Blaupunkt CDC-A072.
Od poprzedniego właściciela nie uzyskałem informacji jak na radiu przełączyć aby odtwarzało cd w zmieniarce,spędziłem całe popołudnie na szukaniu rozwiązania i nic...

I nasuwa mi się pytanie czy radio ze zmieniarka są kompatybilne ze sobą?
Gdyż jestem trochę zielony w tych sprawach ;-)
A jeśli tak to co zrobić aby działało:)

Dodam ze zmieniarka jest podłączona do "jakiegoś" zasilania gdyż słyszę jak dział gdy wyciągam magazynek z CD.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: radio+zmieniarka
Breda napisał/a:
Witajcie kochani :mrgreen:

Sprawa wygląda następująco.

Mam radio JVC kd-sc601 i w bagażniku zmieniarkę Blaupunkt CDC-A072.
Od poprzedniego właściciela nie uzyskałem informacji jak na radiu przełączyć aby odtwarzało cd w zmieniarce,spędziłem całe popołudnie na szukaniu rozwiązania i nic...

I nasuwa mi się pytanie czy radio ze zmieniarka są kompatybilne ze sobą?
Gdyż jestem trochę zielony w tych sprawach ;-)
A jeśli tak to co zrobić aby działało:)

Dodam ze zmieniarka jest podłączona do "jakiegoś" zasilania gdyż słyszę jak dział gdy wyciągam magazynek z CD.

Coś mi się wydaje, że to działać nie będzie. Przełączanie źródła dźwięku odbywa się przez naciśnięcie klawisza Mode. Wyciągnij radio i sprawdź, czy kabel od zmieniarki CD podpięty jest do radia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pszenoszę temat chyba tam gdzie powinien być . moje audi to a4 b5 1998 rok chyba po lifcie nie jestem wybitnym znawcą,po ostatniej wizycie u mechanika nie działa mi radio a to z powodu że on rozłączył aku a ja nie znam kodu do radia .zamierzam zmienić swoje radio chorus na concerta
wzmacniacz jest noki i to chyba z subuferem jak do tego podłączyć zmieniarkę ?
zminiarka to aiwa ADC-EX66YZ kabel okrągły 13 pin
zmieniarkę się podłącza do radia jak dobrze zrozumiałem pod niebieski mini iso. tylko ja mam kabel z okrągłą wtyczką z dwóch stron da się to przerobić jakoś

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karollo95 napisał/a:
pszenoszę temat chyba tam gdzie powinien być . moje audi to a4 b5 1998 rok chyba po lifcie nie jestem wybitnym znawcą,po ostatniej wizycie u mechanika nie działa mi radio a to z powodu że on rozłączył aku a ja nie znam kodu do radia .zamierzam zmienić swoje radio chorus na concerta
wzmacniacz jest noki i to chyba z subuferem jak do tego podłączyć zmieniarkę ?
zminiarka to aiwa ADC-EX66YZ kabel okrągły 13 pin
zmieniarkę się podłącza do radia jak dobrze zrozumiałem pod niebieski mini iso. tylko ja mam kabel z okrągłą wtyczką z dwóch stron da się to przerobić jakoś

Aiwa działać nie będzie. Zmianiarka jaką potrzebujesz, to Panasonic.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a czy jest jakiś specjalny model dedykowany dla concerta

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karollo95 napisał/a:
a czy jest jakiś specjalny model dedykowany dla concerta

Oryginał na 6CD. Jeżeli będzie problem z dostępnością, to Panaconic na 6 lub nawet na 8 cd bedzie również latać z tym radiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czy takie coś podpasuje a jak nie to orginał z jaką wtyczką bo są różne http://allegro.pl/zmienia...2098864413.html
może taka ori
http://allegro.pl/show_it...acf77d00be2ff62

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Będzie pasować. To jest to samo tylko kolor obudowy inny.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a ta druga niby mp3 czyta chyba to ściema

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karollo95 napisał/a:
a ta druga niby mp3 czyta chyba to ściema

Ta druga, to jest starszy model do radia Delta i MP3 nie czyta. Sprzedawca sam nie wie co posiada stąd to zamieszanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tylko ta pierwsza nie posiada wkładu szukam dalej chyba że coś sam zaproponujesz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podaj jakieś widełki cenowe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
około 200 zł

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karollo95 napisał/a:
około 200 zł

Sądzę, że wystarczy? :mrgreen:
http://allegro.pl/zmieniarka-audi-i2111389679.html
http://allegro.pl/zmienia...2098864341.html
http://allegro.pl/orginal...2100926257.html
http://allegro.pl/magazyn...2105973414.html
http://allegro.pl/zmienia...2097746930.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czy ta pierwsza to jest montowana w schowku nie w bagażniku będzie to pasować do mojego modelu audi ?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa