Elektryka i elektronika » Pompka spryskiwacza
Odpowiedz do tematu
 Pompka spryskiwacza
Joł,

wymieniłem niedawno pompkę spryskiwacza lamp, super ale prawie od razu przestała mi działać pompka na szybę przednią, ;( (( Pewnie zbieg okoliczności ale, jak chcę spryskać przednią szybę słychać że pompka działa, a dwa, na tylnią szybę pryska a przecież to ta sama pompka? Czy jest możliwość że to i tak jej wina i działa już tylko na jendą (tylnią) szybę, czy może mi się coż zatkało? Jak to sparwdzić?

dzięki z góry
ścisk
K

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeśli słychać ,że działa to działa , najszybciej spadł z niej wężyk .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Jeśli słychać ,że działa to działa , najszybciej spadł z niej wężyk .


to była moja też pierwsza myśl jak ją słyszałem, znaczy pompkę, no ale się nie leje nigdzie bo robiłem testy pod tym kątem... :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
no ale się nie leje nigdzie bo robiłem testy pod tym kątem...
Sprawdzałeś wszystkie połączenia za wężku ? To zdejmij z niej wężyk i niech ktoś Ci włączy spryskiwacz , zobaczysz czy podaje ciśnienie czy nie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Krzyhoo napisał/a:
no ale się nie leje nigdzie bo robiłem testy pod tym kątem...
Sprawdzałeś wszystkie połączenia za wężku ? To zdejmij z niej wężyk i niech ktoś Ci włączy spryskiwacz , zobaczysz czy podaje ciśnienie czy nie.


nie sprawdzałem na wężyku, tylko psikałem psikałem i psikałem a potem patrzyłem pod auto czy się gdzieś leje.
no ale racja, zrobię jak mówisz, syn będzie wniebowzięty jak będzie mógł sobie popsikać ;)

dam znać jaki wynik

dzięki,

No wiec udało sie, troszkę mi to zajęło no ale nie wybiera sie kiedy choróbsko ma Cie powalić ;(
W każdym razie, zdemontowalem ostatecznie cały zbiornik i wycharatalem pompkę, zatkala sie dysza wlotu
do pompki, uszczelnialem ja poprzednio bo cieklo no i kawałek taśmy zakrył otwór.
W każdym bądź razie zrobione, a przy okazji zaprawka na blotniku, pierwszy raz byłem a'la blacharzem a potem lakiernikiem ;)

thx za porady!!!

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.146.221.204 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa