Pozostałe tematy » [v8] oryginalne oznaczenia
Odpowiedz do tematu
 [v8] oryginalne oznaczenia
Czy V8-mki wychodziły z fabryki z oznaczeniami na tylnej klapie? Chodzi mi o znaczek V8 i oznaczenie pojemności 4.2/3.6. Google mi tu nie podpowie bo na jednych zdjęciach mają a na innych nie. Na niektórych zdjęciach jest znaczek V8 na masce, na innych nie. Może jedne roczniki wychodziły z oznaczeniami a inne bez? Ktoś się orientuje?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [v8] oryginalne oznaczenia
IwanV8 napisał/a:
Czy V8-mki wychodziły z fabryki z oznaczeniami na tylnej klapie? Chodzi mi o znaczek V8 i oznaczenie pojemności 4.2/3.6. Google mi tu nie podpowie bo na jednych zdjęciach mają a na innych nie. Na niektórych zdjęciach jest znaczek V8 na masce, na innych nie. Może jedne roczniki wychodziły z oznaczeniami a inne bez? Ktoś się orientuje?
wychodziły z oznaczeniami,chyba,że ktos kupując nowa zażyczył sobie bez. Oznaczenia 3,6 nie było , było tylko 4,2, natomiast co do znaczku V8 na klapie i grillu to w wersjach 3,6 były srebrne , natomiast w 4,2 były z czerwonym paskiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chłopaki mam do Was pytanie jest jakiś "naoczny" sposób do odróżnienia 3.6 od 4.2 patrząc na niego bo nie jestem pewny silnika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kondek90 napisał/a:
Chłopaki mam do Was pytanie jest jakiś "naoczny" sposób do odróżnienia 3.6 od 4.2 patrząc na niego bo nie jestem pewny silnika.
znaczki, jesli "V8" na klapie i grillu ma czerwony pasek,to jest to 4,2, oczywiscie jesli nikt nie zmienił znaczków. Możesz tez popatrzec na blok tam masz oznaczenie silnika

Postaw piwo autorowi tego posta
 
srebrny kolektor ssący (odlew) - 4,2
plastykowy kolektor (czarny) - 3,6

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa