GPS i GSM » Nawigacja w FIS polskie menu
Odpowiedz do tematu
 
pospiech8 napisał/a:
Witam wszystkich mam pytanko czy dało by radę podrzucić na maila lub link do aktualizacji softu z menu po polsku
Z góry dziękuje
Pozdrawiam

Aktualizacja jest na forum.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam,
wszyscy piszą ze jest a ja nie mogę tego znaleźć jeśli mógł bym poprosić o link na pw będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kto prosi ten dostanie. http://www.audi-tech-team...68,15.htm#49240 Nie wiem co chcesz aktualizować, ale ten update jest do BNS 4

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam wsiadlem dzisiaj do auta i próbowałem aktualizować ale nie widzi płyty jaka może być przyczyna ale org płytę z navi czyta.
Doszedłem do wersji systemu i tam jest tak:
ISFR:
PXA2HT
Wersów:
23.11.1999
11:43:10
PVCS_DEP=N
dodam że navi jest w liczniku a sterowanie w tunelu
W bagażniku jest czytnik nawi
Jeśli się nieda wgrać trudno
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Parę postów wyżej kolega mash83 który niestety nie doczekał się odpowiedzi (system nie informuje o dodaniu tekstu do tematu) zamieścił fotki i opis. Masz identyczny sprzęt co on i nie zrobisz update.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam,
trudno dziękuję zapomoc.
Mam jeszcze pytanie czy pod to co mam da się podłączyć navi plus tą dużą na 2 din dodam że mam naglosnie bose
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pospiech8 napisał/a:
Witam,
trudno dziękuję zapomoc.
Mam jeszcze pytanie czy pod to co mam da się podłączyć navi plus tą dużą na 2 din dodam że mam naglosnie bose
Pozdrawiam

Możesz podłączyć Navi Plus, ale..............
Podłączając nowszy system czyli DX nie będziesz mieć wyświetlanych informacji na FIS
Wyświetlanie informacji w zegarach (w Twoim przypadku) możliwe jest tylko ze starszym systemem non DX na którego nie było map na PL.
Z drugiej strony suport systemu DX zakończył się na 2014r i nie wiem czy jest sens pchania się w koszty skoro nie będzie już nowszych map.
Aby zainstalować system DX obojętnie czy jest to BNS4 czy RNS-D + wyświetlanie na FIS musiałbyś również wymienić zegary na nowszy typ z magistralą CAN a to wiąże się już z kosztami.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli gra nie warta świeczki a można podłączyć osobno żeby na fiz pokazywalo tylko spalanie itp

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pospiech8 napisał/a:
Czyli gra nie warta świeczki a można podłączyć osobno żeby na fiz pokazywalo tylko spalanie itp

Oczywiście, że można.
Wskazanie spalania paliwa nie ma tu nic do rzeczy - jest to odrębna funkcja niezależna od nawigacji.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 13.59.136.170 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa