Car Audio » Navigation Plus
Odpowiedz do tematu
 Navigation Plus
Nie wiem co chodzi,tylne głośniki grają dużo ciszej niż przednie, nawet sub nie daje rady tak jak u kolegi, jak włącze u kolegi sam tył to napiża że szok,a u mnie nie bardzo i sub lepiej wali u niego niż u mnie :( pomóżcie. Dodam że nic nie było kombinowane wszystko w oryginale, tylko głośnik w subie wymieniłem,ale też na oryginał... :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sorry ale w razie czego zapytam:
nie przestawiłeś opcji FADER?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
heh :) fader musze mieć bardziej na tył bo wtedy słysze równomiernie przód i tył... a jak dam fader na zero w sensie na środek tych kresek, to tyłu nie słysze siedząc z przodu a poza tym przy kopnięciu jak fader jest na zero, to przednie głośniki nie dają rady w okolicy połowy głośności, a jak dam na tył to te dopiero od połowy się nakręcają :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to czekamy na bardziej kumatych - ja też walczę z subem i w swoim temacie czekam na info. Ale w razie czego chciałem o FADER spytać bo niekiedy najprostsze rozwiązania są najtrudniejsze :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No ok, to czekamy :) może to wzmiacniacz siedzi? ;> bo jak pisalem głośnik już wymieniałem bo popierdywał :-P a z tego co wiem to tylne są podpięte własnie pod ten piecyk ;>

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
z tego co wiem to tylne są podpięte własnie pod ten piecyk ;>

W nokii tak jest. Przód gra z radia a tył w sub ze wzmacniacza w subie.

W BOSE wszystko gra ze wzmacniacza który jest osobnym elementem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jakie masz nagłośnienie, Bose czy Blaupunkt?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Blaupunkt

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądzę, że przyczyną jest za niski sygnał z nawigacji. Aby się upewnić musiałbyś podpiąć drugie oryginalne radio - niekoniecznie RNS np Concert czy Chorus.
Możliwe jest również uszkodzenie samego subwoofera tylko, że jest to trochę naciągana teoria.
Na początek trzeba wysunąć RNS aby sprawdzić czy wszystko jest w oryginale.
Zanim odłączysz RNS upewnij się, że posiadasz do niej kod.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kod posiadam, ale nie mam tych haczyków do wyciągania... słuchaj Adi, może podjade jutro do Ciebie po pracy, kończe o 15:30, co Ty na to? rzuciłbyś okiem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
OK.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
...a może dzisiaj teraz dałbyś rade, tylko pytam, wiem że niedziela, ale może akurat się nudzisz a masz ochotkę pogrzebać :evil: moge być za 10 - 15 minutek :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
AudiBFC napisał/a:
...a może dzisiaj teraz dałbyś rade, tylko pytam, wiem że niedziela, ale może akurat się nudzisz a masz ochotkę pogrzebać :evil: moge być za 10 - 15 minutek :mrgreen:

Nudzić się nie nudzę. Dziś niedziela więc czas poświęcam na moją V. Podjedź jutro po pracy.

Wystawiono 1 piw(a):
AudiBFC
Postaw piwo autorowi tego posta
 
...widzimy się jutro... do zobaczenia PozdrO ;) i powodzenia przy majstrowaniu przy Twojej Niuni :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.191.102.112 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa