Car Audio » [ A4 B7 ] standardowy system audio + Parrot MKI 9200
Odpowiedz do tematu
 [ A4 B7 ] standardowy system audio + Parrot MKI 9200
Witam
Jestem początkującym użytkownikiem Audi A4 B7 2007r. W samochodzie mam standardowy system audio tzn. odtwarzacz Audi Symphony marki Blaupunkt cztery głośniki z przodu, cztery głośniki z tyłu + subwoofer z tyłu na podszybiu. Zainstalowałem system głośnomówiący Parrot MKI 9200 w celu korzystania z bluetooth-a i odsłuchu muzyki ze smartfona Galaxy S2.
W odtwarzaczu mam wejście Fakro więc dokupiłem reduktor Iso2car 86200 ,który teoretycznie był dedykowany do tego typu systemu audio. Po połączeniu telefonu z Parrotem przez bluetooth lub przez kabel grają tylko przednie głaśniki, tylne głośniki z subwooferem milczą. Dzwoniłem do działu technicznego Parrot Polska i uzyskałem odpowiedź, że nie mają pojęcia co jest powodem, że przednie głośniki grają a cały tył milczy.
Proszę o sugestie co powinienem dodatkowo zrobić, aby cały system audio grał jak należy.
[IMG=http://img38.imagesh...2223.jpg][/IMG]




Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rozumiem, że chodzi tutaj tylko i wyłącznie o Bluetooth - Radio i CD grają normalnie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Radio i zmieniarka gra na wszystkie głośniki z przodu i z tyły po podłączeniu do Parrota przez kabel Ipoda muzykę słychać tylko w przednich głośnikach przy połączeniu się telefonu z Parrotem przez Bluetootha ta sama sytuacja muzykę słychać tylko z przodu, gdy wyłączam MKI9200 to muzyka z odtwarzacza wraca na wszystkie głośniki.
Czy i gdzie przy standardowym systemie audio w Audi A4 B7 jest zamontowany wzmacniacz bo z przodu go nie ma. Wydaje mi się, że problem może być przez ten wzmacniacz jeśli on tam w ogóle jest, jeśli nie ma to nie mam pojęcia jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Problemem jest podłączenie zestawu. Audi nie przewidziało odsłuchu telefonu przez tylne głośniki. Jeżeli chcesz odtwarzać muzykę przez wszystkie możliwe głośniki powinieneś użyć wejścia AUX.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trudno będzie to zrobić gdyż ten odtwarzacz 2 DIN Blaupunkta z tyłu ani z przodu nie ma wyjścia AUX. Z tyłu jak widać na zdjęciu jakie zamieściłem jest tylko wejście FAKRA i podwójne wejście antenowe i to wszystko

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.222.162.216 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa