Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Zryw przy zmioane biegow
Re: Zryw przy zmioane biegow
jak już piasałem w poprzednim Twoim poscie powinieneś zacząć od zczytania błedów..... w przeciwnym wypadku bedziemy wróżyć z fusów. Zakładam,że olej wymieniony był na czas...
Witam Mam audi A6 C5 Quattro 2,5 Tdi i mam problem tego typu ze przy redukcji biegu jest zryw(efekt redukcji w manualu i puszczeniu sprzegla). Prosze o pomysły co to moze byc i jaki bedzie ewentualny koszt naprawy
| pocento napisał/a: |
| Witam Mam audi A6 C5 Quattro 2,5 Tdi i mam problem tego typu ze przy redukcji biegu jest zryw(efekt redukcji w manualu i puszczeniu sprzegla). Prosze o pomysły co to moze byc i jaki bedzie ewentualny koszt naprawy |
witam ponownie podpiecie pod komputer nic nie dalo nie wykrylo zadnego bledu w skrzyni , wie ktos moze co to jest? I oczywiscie przewidywany koszt naprawy
Z przykrością muszę sie podłączyć do tematu ale coś jest nie tak z moją laleczką.
a jak wyglada sytuacja z ATFem i kasetą?
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych