Car Audio » Jak podłączyć inne radyjko w a4
Odpowiedz do tematu
 Jak podłączyć inne radyjko w a4
Witam. Proszę o pomoc. Kupiłem audi a4 98r. i nie mam radyjka fabrycznego a kostki te od subwoofer mam wyrwane aby kabelki zostały po nich. Podłączyłem pozostałe dwie kostki do swojego radyjka i działają mi ładnie aby przednie głośniki. Jak mam podłączyć te kabelki od subwoofera by mi działał? Z góry dziękuje.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Jak podłączyć inne radyjko w a4
pawlas12 napisał/a:
Witam. Proszę o pomoc. Kupiłem audi a4 98r. i nie mam radyjka fabrycznego a kostki te od subwoofer mam wyrwane aby kabelki zostały po nich. Podłączyłem pozostałe dwie kostki do swojego radyjka i działają mi ładnie aby przednie głośniki. Jak mam podłączyć te kabelki od subwoofera by mi działał? Z góry dziękuje.

Wszystko zależy od radia. Tył w Audi jest aktywny, więc można podłączyć go pod RCA. Jezeli nie radio nie posiada złącz RCA, to możesz podłączyć wejścia głośników pod wyjście głośnikowe radia, ale będziesz potrzebować do tego jeszcze specjalny adapter sygnału.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz. A to RCA to co to takiego?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawlas12 napisał/a:
Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz. A to RCA to co to takiego?

Typowe złącze Cinch które stosuje się obecnie przy Car Audio.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No tak. Mam to. Dzieki bardzo.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie ma za co.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Które z tych kabelków mam podłączyć pod te cinch ? różnie je podłączałem i nic.
Mam dwa białe , żółty,biały z paskiem żółtym , fioletowy i jasno niebieski z żółtym paskiem.
Fotka w załączniku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawlas12 napisał/a:
Które z tych kabelków mam podłączyć pod te cinch ? różnie je podłączałem i nic.
Mam dwa białe , żółty,biały z paskiem żółtym , fioletowy i jasno niebieski z żółtym paskiem.
Fotka w załączniku.

Biały kanał lewy
Żółty kanał prawy
Fioletowy masa kanałów
Biały załączenie wzmacniacza.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest ok działa. Dzięki :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie za ma co. Na zdrowie.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa