Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Jak podłączyć inne radyjko w a4
Re: Jak podłączyć inne radyjko w a4
Wszystko zależy od radia. Tył w Audi jest aktywny, więc można podłączyć go pod RCA. Jezeli nie radio nie posiada złącz RCA, to możesz podłączyć wejścia głośników pod wyjście głośnikowe radia, ale będziesz potrzebować do tego jeszcze specjalny adapter sygnału.
pzdr
Typowe złącze Cinch które stosuje się obecnie przy Car Audio.
Biały kanał lewy
Żółty kanał prawy
Fioletowy masa kanałów
Biały załączenie wzmacniacza.
pzdr
Witam. Proszę o pomoc. Kupiłem audi a4 98r. i nie mam radyjka fabrycznego a kostki te od subwoofer mam wyrwane aby kabelki zostały po nich. Podłączyłem pozostałe dwie kostki do swojego radyjka i działają mi ładnie aby przednie głośniki. Jak mam podłączyć te kabelki od subwoofera by mi działał? Z góry dziękuje.
| pawlas12 napisał/a: |
| Witam. Proszę o pomoc. Kupiłem audi a4 98r. i nie mam radyjka fabrycznego a kostki te od subwoofer mam wyrwane aby kabelki zostały po nich. Podłączyłem pozostałe dwie kostki do swojego radyjka i działają mi ładnie aby przednie głośniki. Jak mam podłączyć te kabelki od subwoofera by mi działał? Z góry dziękuje. |
Wszystko zależy od radia. Tył w Audi jest aktywny, więc można podłączyć go pod RCA. Jezeli nie radio nie posiada złącz RCA, to możesz podłączyć wejścia głośników pod wyjście głośnikowe radia, ale będziesz potrzebować do tego jeszcze specjalny adapter sygnału.
pzdr
Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz. A to RCA to co to takiego?
| pawlas12 napisał/a: |
| Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz. A to RCA to co to takiego? |
Typowe złącze Cinch które stosuje się obecnie przy Car Audio.
No tak. Mam to. Dzieki bardzo.
Nie ma za co.
pzdr
pzdr
Które z tych kabelków mam podłączyć pod te cinch ? różnie je podłączałem i nic.
Mam dwa białe , żółty,biały z paskiem żółtym , fioletowy i jasno niebieski z żółtym paskiem.
Fotka w załączniku.
Mam dwa białe , żółty,biały z paskiem żółtym , fioletowy i jasno niebieski z żółtym paskiem.
Fotka w załączniku.
| pawlas12 napisał/a: |
| Które z tych kabelków mam podłączyć pod te cinch ? różnie je podłączałem i nic.
Mam dwa białe , żółty,biały z paskiem żółtym , fioletowy i jasno niebieski z żółtym paskiem. Fotka w załączniku. |
Biały kanał lewy
Żółty kanał prawy
Fioletowy masa kanałów
Biały załączenie wzmacniacza.
pzdr
Jest ok działa. Dzięki
Nie za ma co. Na zdrowie.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych