Układ kierowniczy » wycie pompy w audi a4
Odpowiedz do tematu
 wycie pompy w audi a4
Witam kolegow. ;audi; .mam problem ze swoja audiczka a mianowicie z uk kierowniczym przy jezdzie na wporost wyje pompa chyba to pompa takie wycie jakby byla w pracy jak jade w prawo skos to przestaje ( 3-4 cm na kierownicy)tak jakby jej ulzylo ale w lewo nic nie daje i czasami przy skrecie prawie w miejscu strasznie wyje..jak zmienilem plyn to bylo dobrze kilka dni a pozniej bylo tak samo wycie irytujace wycie,,zmienilem zawieszenie komplet z drazkami nic to nie dalo..moze ktos ma koncepcje czym jest spowodowane to wycie :|

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mi to wygląda jak maglownica stawiała by za duży opór dla pompy, albo już zaczyna się kończyć pompa :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądzę, że pompa kończy swój żywot.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jaki to jest koszt regeneracji pompy czy sie oplaci??Jakies sugestie moze kots ma i sie podzieli ?

[ Dodano: Sob 01 Maj, 2010 20:30 ]
audi ma prawdopodobnie przejechane 200tys..wiecnie wiem czy to dużo czy mało ale jak pompa siada to pewnie ma wiecej...w warunkach domowych raczej jej nie zregeneruje ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Windi napisał/a:
jaki to jest koszt regeneracji pompy czy sie oplaci??Jakies sugestie moze kots ma i sie podzieli ?

[ Dodano: Sob 01 Maj, 2010 20:30 ]
audi ma prawdopodobnie przejechane 200tys..wiecnie wiem czy to dużo czy mało ale jak pompa siada to pewnie ma wiecej...w warunkach domowych raczej jej nie zregeneruje ??

Koszt regeneracji, to jakieś 200-300zł i opłaca się to bardziej niż kupno podróbki czy używki.
Słusznie zauważyłeś, że może mieć więcej niż wyświetla, ale żywotność pompy można tez skrócić przez niewłaściwą obsługę tj rzadsza wymiana płynu wspomagania czy przesilanie jej przez skręcenie kół na maxa.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a da sie samemu zregenerowac pompę..wymienia sie uszczelki tzw symeryngi..moze ktos to robil sam i podzieli sie swoim doswiadczeniem..pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Windi napisał/a:
a da sie samemu zregenerowac pompę..wymienia sie uszczelki tzw symeryngi..moze ktos to robil sam i podzieli sie swoim doswiadczeniem..pozdrawiam
zapraszam do lektury, sam jeszcze nie próbowałem, ale w niedługim czasie zamierzam ;)
http://www.audi200.grozny...mpy-wspomagania

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki za pomocne informacje..teraz wiem chociasz jak sie do tego zabrac musze kupic jeszcze zestaw naprawczy i jak sie wszystko ladnie bedzie odkrecac to bedzie pol sukcesu z tego co przeczytałem,,

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ kierowniczy 

[ IP: 3.17.174.239 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa