Witam wszystkich forumowiczów , mam taki problem kupiłem drugie Audi 80 91 r 1.6 w czystej benzynie , oznaczenie PP . Samochód mi się dławi jak dodam raptownie gazu , jeżeli daje jej stopniowo to jest ok , wymieniłem filtr powietrza , paliwowy i dalej jest to samo , rozdząd mam dobrze ustawiony i zapłon mi sie wydaje ,że też .
Sąsiad ma taką samą tyle ,że w gazie i jest ok .
I jeszcze jedno , ona wcale nie ma ssania , gdzie szukac przyczyny braku ssania , w gaźniku jest jakiś elektro zawór , czy to działa na zasadzie temperatury płynu ?
Bo jak jest zimno to kręci , łapie , ale odpala dopiero po paru razach .
Proszę was o poradę bo już nie mam do niej zdrowia , jednak co 80 na wtrysku to na wtrysku
Pozdrawiam .
zobacz czy działa membrana. zdejmij filtr i przy wyłączonym silniku zobacz czy z dyszy nad gardzielą przy dodaniu gazu leci siurkiem paliwo.
edit-
odpal silnik i poruszaj gaźnikiem czy nie masz czasami pęknietą podstawę