Pozostałe tematy » Czy taka sekwencja LPG jest ok?!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Czy taka sekwencja LPG jest ok?!
Houk

no więc próbuje sie wyrazić i rozglądać za sekwencja LPG do mojej BlackPearl ;)
Za radami braci z forum idę w staga.
Oto co mi zaproponował Pan gaziarz, co myślicie o tym?!
stag 300 isa, reduktor magic 3, wtryski hana 2000

Moze warto tu dodać iż nie mam nieograniczonych funduszy na ten cel, chciałbym sie zmieścić w 3,5tys a powyższy zestaw prawie sie mieści ;)

Dzięki z gory

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sam setup jest dobrany jako low budget, choć tutaj za ta kwotę to Pan Gazownik powinienem instalacje tak dopieścić żeby wyglądało jak fabrycznie zamontowane i wyregulować jak się należy.

PS. przypilnuj jeżeli się zdecydujesz żeby zdjęli kolektor, te silniki aż się proszą o wiercenie bez zdejmowania ale uwierz mi że nie chcesz mieć opiłki w kolektorze.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
sam setup jest dobrany jako low budget, choć tutaj za ta kwotę to Pan Gazownik powinienem instalacje tak dopieścić żeby wyglądało jak fabrycznie zamontowane i wyregulować jak się należy.

PS. przypilnuj jeżeli się zdecydujesz żeby zdjęli kolektor, te silniki aż się proszą o wiercenie bez zdejmowania ale uwierz mi że nie chcesz mieć opiłki w kolektorze.


Dzięki!!! A czy tu można jeszcze coś poprawić niezbyt dużym skokiem kosztów?!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
jimv8 napisał/a:
sam setup jest dobrany jako low budget, choć tutaj za ta kwotę to Pan Gazownik powinienem instalacje tak dopieścić żeby wyglądało jak fabrycznie zamontowane i wyregulować jak się należy.

PS. przypilnuj jeżeli się zdecydujesz żeby zdjęli kolektor, te silniki aż się proszą o wiercenie bez zdejmowania ale uwierz mi że nie chcesz mieć opiłki w kolektorze.


Dzięki!!! A czy tu można jeszcze coś poprawić niezbyt dużym skokiem kosztów?!


stag 300Plus
KME gold
hanna zielone

choć pomijając skład, najważniejszy jest fachowy montaż

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego,

Stag 300 PLUS to jest starsza wersja STAGa 300 ISA2 :)
Redukor KME GOLD lub AC R01 250KM, ewentualnie dwa mniejsze reduktory, ale to podroży sprawę. Nie daj sobie założyc MAGICA.
Hana H2000 jak najbardziej( najlepszy wtryskiwacz dostępny na rynku). Cena jak za ten zestaw całkiem rozsądna. Taniej to Ci założą z Valtekiem, a to nie jest wtryskiwacz tylko zaworek :)
Polecam warsztaty z poniższego linku:

Partnerskie Warsztaty STAG

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sciba napisał/a:
Kolego,

Stag 300 PLUS to jest starsza wersja STAGa 300 ISA2 :)
Redukor KME GOLD lub AC R01 250KM, ewentualnie dwa mniejsze reduktory, ale to podroży sprawę. Nie daj sobie założyc MAGICA.
Hana H2000 jak najbardziej( najlepszy wtryskiwacz dostępny na rynku). Cena jak za ten zestaw całkiem rozsądna. Taniej to Ci założą z Valtekiem, a to nie jest wtryskiwacz tylko zaworek :)
Polecam warsztaty z poniższego linku:

Partnerskie Warsztaty STAG


Dzięki, akurat z linka zgadza się warsztat w którym zamierzam to robić, ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zbrosławice ??
:)

[ Dodano: Nie 10 Cze, 2012 23:45 ]
Generalnie...to najlepsze warsztaty w Polsce jeśli chodzi o montaz STAGa. Dobrze trafiłes

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sciba napisał/a:
Zbrosławice ??
:)

[ Dodano: Nie 10 Cze, 2012 23:45 ]
Generalnie...to najlepsze warsztaty w Polsce jeśli chodzi o montaz STAGa. Dobrze trafiłes


Fugazi, ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sciba napisał/a:

Stag 300 PLUS to jest starsza wersja STAGa 300 ISA2


zadza się, jestem zdania że nowsze nie zawsze lepsze. Tylko dodatkowe bajery z których użytkownik i tak nie korzysta bo nie ma o tym pojęcia.

Krzyhoo,

już masz ten podtlenek?? :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sciba napisał/a:

Polecam warsztaty z poniższego linku:
Partnerskie Warsztaty STAG


Na pewno nie polecam AUTO-GAZ-RUMIŃSKI-SZCZECINEK -> niestety sam się przekonałem jak i kilku innych znajomych

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Troszkę to trwało no ale cóż, czasem tak bywa...
Ostatecznie zakładam instalację w przyszły tyg. w serwisie Fugazi, już jestem ustawiony.

Do mojego muszyna proponują mi reduktor AC R01 250, sterownik Stag 300 ISA2 i oryginalne wtryski Staga - W01 BCF. Na pytanie czemu te lepsze, Pan odpowiedział, że nie lepsze a w moim wypadku wychodzi na to samo, za to taniej i dłuższa gwarancja. Mówił że Hany najlepiej się sprawdzają w sinikach gdzie jest duża moc, no i że je można wymieniać pojedynczo a w stagu wymienia się całą listwę wtrysków gdzie kosztuje ona 1,5 wtryskiwacza Hana ;)
Co myślicie o tych wtryskach? Reszta się zgadza z waszymi poradami, ;)

miłego

Postaw piwo autorowi tego posta
 
setup do 2,8 Q?
co do wtrysków - moim zdaniem nie będą wyrabiały przy pełnym bucie w tym silniku.
jeżeli chcesz konkret - matrix HS.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
setup do 2,8 Q?
co do wtrysków - moim zdaniem nie będą wyrabiały przy pełnym bucie w tym silniku.
jeżeli chcesz konkret - matrix HS.


tak do 2.8,
wcześniej rozważałem Hana ale jako w opcji zaproponowali mi właśnie te...
stąd pytam bo nie wiem

dzięki, ;)

[ Dodano: Czw 22 Lis, 2012 22:45 ]
No wieć mam instalację, ;)
ostatecznie zdecydowałem się całościowo na Staga,
owe wtryski są do 320KM a i tak ponoć mają jeszcze zapas, jest to nowy model, bodajże sprzed miecha. Tak więc w takiej konfiguracji mam gwarancję na 2 lata i dość sporo warsztatów w całej PL na wypadek, ;)
Jednak jeśli dobrze zrozumiałem, mam lekko sparciałą uszczelkę pod kolektorem ssącym co może źle wpływać, (szukałem i jakoś nie ma ich za wiele, w sumie to nawet jej nie znalazłem, a przy okazji czy ciężko ją wymienić?) Dziś pierwszy cały dzień na LPG, nie czuję różnicy jak jadę, jednak jak stoję bardzo lekko ale pływa, poza tym mam zbiornik 62L a do pełna weszło tylko 40,1L, być może jeszcze będę musiał podjechać na korekty, już z nimi gadałem, ale muszę jeszcze troszkę pośmigać, ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.118.227.69 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa