Quattro » [C4 2,8 q] dziwny dzwięk skrzyni
Odpowiedz do tematu
 
Adi202 napisał/a:
bartek napisał/a:

nowe opony to w quattro też nierównomiernie się zużywają przód-tył. Wynika to z rozkładu momentów oraz hamowania i skręcania (przód zużywa się szybciej). sądzę iż inżynierowie założyli sytuację, kiedy docierasz opony do końca... a co z ciśnieniem w kołach? przy wyższym profilu niewłaściwe ciśnienie w oponach zmniejsza drastycznie jej obwód.
także bez przesady.

Ciśnienie w oponach nie maja tu raczej nic do tego, ponieważ nikt zdrowy na umyśle nie będzie jeździł na niewłaściwym ciśnieniu. Inżynierowie założyli również montaż 4 identycznych opon, a nie każdej z innej bajki. Tak więc nie przesadzam - to życie.


jak nie mają nic do tego. mniejsze ciśnienie gazu w oponie spowoduje większą różnicę niż głębokość bieżnika. jeżeli piszesz o identycznej głębokości bieżniku to weź pod uwagę że ludzie użytkujący quattro nie cackają się aż tak nad tym. poza tym większość zapindala na starych gumach i nic się nie dzieje.
to życie jak piszesz a nie labolatorium

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bartek napisał/a:

weź pod uwagę że ludzie użytkujący quattro nie cackają się aż tak nad tym.

Z tym się zgodzę, tylko że problemy mają kolejni właściciele.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ludzie ludzie nie wymieniajcie tak ostro swoich poglądów ;-) oleju w dyfrzę ja nie miałem okazji jeszcze wymieniać ale planuje zrobic to nie długo i żaden bieg mi się nie blokuje czy też nie mam problemów z ich wrzucaniem
a do tego zgrzytania przy ruszaniu już znalazłem przyczynę :lol: i nie jest to wina skrzyni ci inżynierowie w audi wiedzieli co robią ten napdnd faktycznie jest doskonały :mrgreen:

ppwodem dziwnego dzwięku były zerwane PODUSZKI pod skrzynią dlatego przy ruszaniu cały napęd szedł w dół a wał ocierał o gumę podpory zaraz za skrzynią i to tak straszliwie zgrzytało :roll: nie mogłem tego wcześniej zobaczyć no i są tego skutki kupiłem już drugą skrzynie nie potrzebnie :oops: audi jest super ;audi; ale trzeba wiedzieć jak się z nią obchodzić :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam jestem tu nowy i pozwolicie że podepnę się do tematu .U mnie w a4 2.8q mam podobny objaw przy ruszaniu jest takie tykanie jakby rozwalający się przegub ale występuje to tylko na pierwszym biegu,przeguby wykluczam bo wszystkie nowe.Biegi wchodzą jak w masełko nie wyskakują , mechanicy mówią że to trybik od jedynki a za razem że nigdy się z czymś takim nie spotkali więc nie za bardzo im wierze.Macie morze jakieś pomysły?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a chrobocze na luzie??

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Quattro 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa