| Adi202 napisał/a: | ||
Ciśnienie w oponach nie maja tu raczej nic do tego, ponieważ nikt zdrowy na umyśle nie będzie jeździł na niewłaściwym ciśnieniu. Inżynierowie założyli również montaż 4 identycznych opon, a nie każdej z innej bajki. Tak więc nie przesadzam - to życie. |
jak nie mają nic do tego. mniejsze ciśnienie gazu w oponie spowoduje większą różnicę niż głębokość bieżnika. jeżeli piszesz o identycznej głębokości bieżniku to weź pod uwagę że ludzie użytkujący quattro nie cackają się aż tak nad tym. poza tym większość zapindala na starych gumach i nic się nie dzieje.
to życie jak piszesz a nie labolatorium
ale trzeba wiedzieć jak się z nią obchodzić