Witam wszystkich...
Jestem po wymianie Borda przedliftowego z literką K na polifta z literką N i mam problem. Cały czas mi wyskakuje błąd żarówki mijania M30 choć posiadam bi-xenon (fabrycznie były xenony) nie mam pojęcia skad ten błąd lewej jak i prawej strony sie pojawia skoro nigdy nie było lamp halogenowych. Kodowanie musi być ok chociażby ze względu na to, że wszystko działa poprawnie
Dodatkowy problem też tkwi w przyjmowaniu kodowania (za kazdym razem wywala mi błąd kodowania choć tak czy siak je przyjmuje)
w czym może być problem? da sie jakos wyłączyć to sprawdzanie tych żarówek mijania? denerwujacy jest ten błąd na FISie
Tak dla jasności Cp ściągniete
Pacjent to a6 c6 2006r
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Bordnetz A6 C6
LEDy przygasały też na załaczonych światłach pozycyjnych? Jakie było kodowanie BCMa z liteką K?
M30 to żarówka świateł drogowych a nie mijania. Tak czy inaczej masz błędne kodowanie sterownika - oświetlenie halogenowe.
Chodziło mi o oświetlenie drogowe, mój błąd
Kodowanie mam dobre, jako dowód wrzucam zdjęcia
http://zapodaj.net/61c20f39dd1d2.jpg.html
http://zapodaj.net/cb7ae88d3bbf7.jpg.html
oczywiście błąd dotyczy lewej jak i prawej strony
Kodowanie mam dobre, jako dowód wrzucam zdjęcia
http://zapodaj.net/61c20f39dd1d2.jpg.html
http://zapodaj.net/cb7ae88d3bbf7.jpg.html
oczywiście błąd dotyczy lewej jak i prawej strony
Czy wymiana modułu miała na celu montaż poliftowych reflektorów z LEDami ?
Lampy poliftowe ledowe już były od dawna... wcześniej był bord z literką K
Zmiana spowodowana było montażem lusterek na poliftowe i chęć przygasania ledów przy kierunkach oraz montaż high beam assist
Zmiana spowodowana było montażem lusterek na poliftowe i chęć przygasania ledów przy kierunkach oraz montaż high beam assist
To zmień w kodowaniu 3 na 5
Zmiana powoduje wyłączenie się świateł dziennych (LED) i w dalszym ciągu błąd kodowania
To napisz jaki to dokładnie model A6 - bo napewno nie chodzi o ten RS6 w Twoim profilu.
Nie chodzi o auto w profilu,
A6 C6 2006r podałem w 1 poście
A6 C6 2006r podałem w 1 poście
To akurat doczytałem. Jest to model S-Line, Diesel, Benzyna.... Avant ,Sedan........
3.0 TDI AVANT choć nie bardzo wiem o to może pomóc...
Dla Ciebie może nieistotne, ale dla mnie już tak.
Błąd kodowania związany jest nadal z żarówkami świateł długich?
Kto montował wcześniej reflektory i jak zostały podłaczone do BCMa?
Posiadasz reflektory skrętne?
Błąd kodowania związany jest nadal z żarówkami świateł długich?
Kto montował wcześniej reflektory i jak zostały podłaczone do BCMa?
Posiadasz reflektory skrętne?
Lampy z tego co wiem zostały zamontowane gotowe (oryginalny polift) i są to lampy skrętne
Stare były skrętne bi-xenon i w ich miejsce wsadzone skrętne ledowe poliftowe P&P. Zadne rezystory ani inne cuda nie zostały zastosowane do LEDów
Stare były skrętne bi-xenon i w ich miejsce wsadzone skrętne ledowe poliftowe P&P. Zadne rezystory ani inne cuda nie zostały zastosowane do LEDów
| poncio napisał/a: |
| Lampy z tego co wiem zostały zamontowane gotowe (oryginalny polift) i są to lampy skrętne
Stare były skrętne bi-xenon i w ich miejsce wsadzone skrętne ledowe poliftowe P&P. Zadne rezystory ani inne cuda nie zostały zastosowane do LEDów |
LEDy przygasały też na załaczonych światłach pozycyjnych? Jakie było kodowanie BCMa z liteką K?
Tak przygasały jak w oryginale przy uruchomionych światłach mijania
Nie mam pojęcia jakie było kodowanie wcześniej...
Nie mam pojęcia jakie było kodowanie wcześniej...
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych