Quattro » Audi C5 2.5 TDI Zapowietrza się co jakiś czas
Odpowiedz do tematu
 Audi C5 2.5 TDI Zapowietrza się co jakiś czas
Witam na wstępie napisze że problem z Audi ma mój kuzyn nie ja ja będę pisał wszystko co on mi przekazał i przekazywał jemu wszystkie wasze rady , które z pewnością pomogą :) ,

Problem polega na zapowietrzaniu się samochodu, audi 2.5 tdi quatro , kupił je w Krakowie przyjechał do Wałbrzycha bez problemów, nie działał wyświetlacz komputera pokładowego, a po jakimś czasie , autko się zapowietrzyło, odpowietrzał przy pomocy odkurzacza dokładnie nie wiem jak ale mówił ze nie było powietrza w obiegu, sprawdzał przez bezbarwny przewód który podłączył z pompy do filtra, autko przejechało 150 może 200 km i znowu się zapowietrzyło, wymienił pompę na oryginalną (nie wiem czy nowa czy używana), przejechał pawie 300km i znowu się zapowietrzył tzn, przyjechał do domu i rano już nie mógł odpalić, ponad pół zbiornika paliwa , ma sprawdzić jeszcze przewody pod ciśnieniem czy są szczelne ale to dopiero przed nim, co może powodować taki stan? będę wdzięczny za każdą poradę i z każdej skorzystam tzn przekaże kuzynowi :) ,

co powinien zrobić , sprawdzić aby dojść do usterki? w miarę możliwości we własnym zakresie

ps. wspominał że skrzynia zaczęła się przełączać w tryb awaryjny tzn bardzo zwalnia i trzeba go zgasić i uruchomić ponownie po kilku minutach, czy to może być olej do wymiany? czy raczej wepchał się na minę?
z góry dzięki za pomoc i proszę o wyrozumiałość, pisownia trochę chaotyczna

Postaw piwo autorowi tego posta
 
skrzynia przechodzi w tryb awaryjny blokujac 3 bieg wtedy kiedy jest blad na silniku niech podlaczy pod vaga auto i wtedy bedzie wiedzial co ma za bledy i od czego skrzynia przechodzi w tryb awaryjny ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Quattro 

[ IP: 3.142.96.146 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa