Car Audio » radio chorus brak kodu
Odpowiedz do tematu
 radio chorus brak kodu
jak w temacie.posiadam w swojej audiczce radio chorus i nie mam do niego kodu .po wizycie u mechanika w aucie jest głucho radio nie odpaliło myślałem,że może na radiu będzie lub w książce od radia ale niestety na radiu sa ale chyba nie jest to kod a w książce wyrwana kartka z kodem. może vagiem sczyta ten kod a jak nie to co mi poradzicie? może jest jakiś sposób bez wizyty w serwisie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
VAGiem kodu nie odczytasz, masz 2 mozliwości, albo zanieśc radio do dobrego elektronika aby sczytał kod lub wizyta w serwisie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
chyba nie obędzie się bez wizyty u elektronika bo radio ma jeszcze jedną wadę, siła głosu mi szaleje a to pewnie procesor jak wyczytałem gdzieś na forum,tylko nie wiem czy to wszystko mi się będzie opłacało czy nie lepiej podmienić na inne też z audi tylko jakie?co podpasuje żeby nic nie zmieniać i żeby na fisie wyświetlało?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jezeli posiadasz kabel do diagnostyki obdII to poszukaj na necie Car radio code calculator i mozesz samemu probowac je rozkodowac

Postaw piwo autorowi tego posta
 
maxik112 napisał/a:
Jezeli posiadasz kabel do diagnostyki obdII to poszukaj na necie Car radio code calculator i mozesz samemu probowac je rozkodowac
tego radia nie rozkodujesz w ten sposób...., co do zaiany na inne radio to Concert bedzie łokej :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak mi się wydaje ,że przez obd2 nie pójdzie a co do zmiany to się jeszcze zastanowię może i concert tylko który? może concert plus podobno jest bez tej wady z głosem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a nie myslałeś aby pozostać przy obecnym? Po naprawie bedziesz miał pewność ,że jeszcze długo Ci posluzy, a tak nigdy nie wiesz co kupisz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak naprawdę to wolałbym żeby zostało tylko czy cena naprawy i rozkodowania będzie opłacalna.czeka mnie jeszcze wymiana głośników( przód) z noki na coś lepszego może coś poradzicie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karollo95 napisał/a:
tak naprawdę to wolałbym żeby zostało tylko czy cena naprawy i rozkodowania będzie opłacalna.czeka mnie jeszcze wymiana głośników( przód) z noki na coś lepszego może coś poradzicie
ja by Ci poradził zainwestować w BOSE ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak bose to chyba całość ale może się mylę,ojejku tyle tego na allegro co mam wybrać żeby podpasowało a radyjko daje do naprawy niema to jak ori.i z fisem nie będzie problemów

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moim zdaniem powinieneś zainwestować w Audi Concert. Wszystkie Audi Chorus posiadały wadę głośności więc samo rozkodowanie nie rozwiąże problemu. Całkowity koszt przywrócenia radia do życia przewyższy 150zł. Nie istnieją żadne kalkulatory do tego radia, nie ma też możliwości odczytu kodu przez K line czyli OBD Jedynym sposobem jest odczyt bezpośrednio z procesora lub wizyta w ASO.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czyli audi concert plus ,czy zwykły concert i z fisem nie będzie problemów?podłączam i ma działać?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karollo95 napisał/a:
czyli audi concert plus ,czy zwykły concert i z fisem nie będzie problemów?podłączam i ma działać?

Dokładnie tak jak piszesz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czy takie coć jest oki
http://allegro.pl/radio-a...2069036615.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karollo95 napisał/a:
czy takie coć jest oki
http://allegro.pl/radio-a...2069036615.html

Nawet bardzo dobre. W dodatku cena promocyjna.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.135.183.221 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa