Skrzynie manualne » Audi A6 C4 2,8 nie można wbić 1 biegu
Odpowiedz do tematu
 Audi A6 C4 2,8 nie można wbić 1 biegu
Witam.

Mam nowy nabytek, mianowicie Audi A6 C4 2,8 1996. Jest jednak pewien mankament, mianowicie nie można wbić 1 biegu, ani na włączonym jak i na wyłączonym silniku.

Czy jest oceną ostateczną uszkodzenie skrzyni?
Jeśli tak to czy od silnika 2,6 skrzynia podpasuje (oznaczenie CPE) - ja myślę że tak :)

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A6 C4 2,8 nie można wbić 1 biegu
Filip napisał/a:
Witam.

Mam nowy nabytek, mianowicie Audi A6 C4 2,8 1996. Jest jednak pewien mankament, mianowicie nie można wbić 1 biegu, ani na włączonym jak i na wyłączonym silniku.

Czy jest oceną ostateczną uszkodzenie skrzyni?
Jeśli tak to czy od silnika 2,6 skrzynia podpasuje (oznaczenie CPE) - ja myślę że tak :)

Pozdrawiam
a jak wyglada sytuacja z trójką i piatka? sama skrzynia moze być ok, najpierw sprawdź poduszki , lewarek itd a dopiero na końcu skrzynia

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A6 C4 2,8 nie można wbić 1 biegu
[/quote]a jak wyglada sytuacja z trójką i piatka? sama skrzynia moze być ok, najpierw sprawdź poduszki , lewarek itd a dopiero na końcu skrzynia[/quote]


Reszta biegów bez problemu. Drążek nie da się przesunąć w miejsce 1 biegu więc te poduszki są całkiem realne. Jak mi się kanał zwolni to wstawię. Obecnie stoi tam moja S-ka po dachowaniu :(


Pozdro

[ Dodano: Wto 19 Lut, 2013 22:23 ]
Witam

Zamykam temat.

Wymieniłem skrzynie na skrzynię od silnika 2,6 CPE. Wszystko gra, auto jeździ, nie pasowała tylko jedna łapa (tylko na 3 z 4 śrub skrzynia przykręcona - łapa prawa)


Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie manualne 

[ IP: 3.145.166.7 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa