
Odpowiedz do tematu
Gdzie szukać?
Znajdę pod kierownicą ,czy to by było za proste?
Do jakiegoś modułu muszą dochodzić sygnały bo licznik reaguje na otwarcie każdych drzwi.
Czy "sterownik centralnego" ma już te sygnały?
I gdzie go szukać?
No co?
"kto pyta ,nie błądzi"
Odpowiedz do tematu
Dzięki Adi202, "piwo" poszło.
Zastanawiam się ,które piny do manetki, czy 17,18,19?
Zastanawiam się ,które piny do manetki, czy 17,18,19?
zgadza się.
Adi202, widzę, że masz wszystko w jednym "palcu".
W załączniku wrzuciłem to co udało mi się wydobyć w warunkach domowych.
Z silnika jest cały wsad ,ale czy z licznika to nie wiem.
VIN jest czytelny.
Czy immo to komórki 020 i 040 jak w Passacie?
Czy pomógłbyś mi wydobyć z tego PIN?
Z góry dziękuję.
Nie mam uprawnień do załączania plików.
Nie dam rady, chyba, że na chomika wrzucę?
W załączniku wrzuciłem to co udało mi się wydobyć w warunkach domowych.
Z silnika jest cały wsad ,ale czy z licznika to nie wiem.
VIN jest czytelny.
Czy immo to komórki 020 i 040 jak w Passacie?
Czy pomógłbyś mi wydobyć z tego PIN?
Z góry dziękuję.
Nie mam uprawnień do załączania plików.
Nie dam rady, chyba, że na chomika wrzucę?
Każdy ma takie uprawnienia. Spakuj pliki rarem.
Mam taki komunikat:
"Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum."
Wrzuciłem na chomika:
http://chomikuj.pl/robak26/Wsady+A4
"Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum."
Wrzuciłem na chomika:
http://chomikuj.pl/robak26/Wsady+A4
ECU immo II generacji bez pinu przebieg 191tkm
Wskaźniki 8D0920900M PIN 01676 przebieg 10496km
Wskaźniki 8D0920900M PIN 01676 przebieg 10496km
Nie udało się, PIN nie przechodzi.
A przebieg się zgadza?
Przebieg 193...,
07557 musi pasować. Obliczone "na piechotę".
Adi202, nie wiem jak Ci się odwdzięczę.
Jutro sprawdzę i dam znać.
Dziś założyłem nowy licznik, lecz musiałem go odesłać.
Typ twierdził ,że jest idealny, a na FIS-ie tylko 4 linie były sprawne.
Jedno mnie ucieszyło, nie muszę doprowadzać kabelków od temp. oleju.
Działa też wskaźnik naładowania.
Zrobiłem sobie wiązkę do manetki i RDS.
Dziś znalazłem na szrocie anglika A6 z chromowanymi obwódkami.
Baba 60zł krzyknęła, trzeba jutro zakupić, dzisiaj kasy nie miałem.
Mam nadzieję, że Symphony umie wyświetlać RDS na FIS-ie?
A jak wygląda sprawa z wyświetlaniem otwartych drzwi?
Czy kabelki są już we wtyczkach?
Jutro sprawdzę i dam znać.
Dziś założyłem nowy licznik, lecz musiałem go odesłać.
Typ twierdził ,że jest idealny, a na FIS-ie tylko 4 linie były sprawne.
Jedno mnie ucieszyło, nie muszę doprowadzać kabelków od temp. oleju.
Działa też wskaźnik naładowania.
Zrobiłem sobie wiązkę do manetki i RDS.
Dziś znalazłem na szrocie anglika A6 z chromowanymi obwódkami.
Baba 60zł krzyknęła, trzeba jutro zakupić, dzisiaj kasy nie miałem.
Mam nadzieję, że Symphony umie wyświetlać RDS na FIS-ie?
A jak wygląda sprawa z wyświetlaniem otwartych drzwi?
Czy kabelki są już we wtyczkach?

Jeżeli wcześniej nie miałeś FIS, to musisz na nowo pociągnąć każde drzwi z osobna.
| Adi202 napisał/a: |
| Jeżeli wcześniej nie miałeś FIS, to musisz na nowo pociągnąć każde drzwi z osobna. |
Gdzie szukać?
Znajdę pod kierownicą ,czy to by było za proste?
Do jakiegoś modułu muszą dochodzić sygnały bo licznik reaguje na otwarcie każdych drzwi.
Czy "sterownik centralnego" ma już te sygnały?
I gdzie go szukać?
No co?
"kto pyta ,nie błądzi"
W samochodach bez FIS osobno podpięte były tylko drzwi kierowcy a pozostałe (pasażera i tylne) były zmostkowane w jeden przewód. Połączenie jest w wiązce prawej na wysokości fotela pasażera. Zdemontuj fotel, wykładzina do góry i rozwiń izolację. Znajdziesz przewody brązowe z białym paskiem które trzeba będzie oddzielić i pociągnąć do licznika.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych