Elektryka i elektronika » Audi A4 B5 - dołożenie FIS-a - zmiana licznika na VDO?
Odpowiedz do tematu
 

Wystawiono 1 piw(a):
robak26
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki Adi202, "piwo" poszło.
Zastanawiam się ,które piny do manetki, czy 17,18,19?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zgadza się.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, widzę, że masz wszystko w jednym "palcu".
W załączniku wrzuciłem to co udało mi się wydobyć w warunkach domowych.
Z silnika jest cały wsad ,ale czy z licznika to nie wiem.
VIN jest czytelny.
Czy immo to komórki 020 i 040 jak w Passacie?
Czy pomógłbyś mi wydobyć z tego PIN?
Z góry dziękuję.

Nie mam uprawnień do załączania plików.
Nie dam rady, chyba, że na chomika wrzucę?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Każdy ma takie uprawnienia. Spakuj pliki rarem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam taki komunikat:
"Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum."

Wrzuciłem na chomika:
http://chomikuj.pl/robak26/Wsady+A4

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ECU immo II generacji bez pinu przebieg 191tkm
Wskaźniki 8D0920900M PIN 01676 przebieg 10496km

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie udało się, PIN nie przechodzi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A przebieg się zgadza?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przebieg 193...,

Postaw piwo autorowi tego posta
 
07557 musi pasować. Obliczone "na piechotę".

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, nie wiem jak Ci się odwdzięczę.
Jutro sprawdzę i dam znać.
Dziś założyłem nowy licznik, lecz musiałem go odesłać.
Typ twierdził ,że jest idealny, a na FIS-ie tylko 4 linie były sprawne.
Jedno mnie ucieszyło, nie muszę doprowadzać kabelków od temp. oleju.
Działa też wskaźnik naładowania.
Zrobiłem sobie wiązkę do manetki i RDS.
Dziś znalazłem na szrocie anglika A6 z chromowanymi obwódkami.
Baba 60zł krzyknęła, trzeba jutro zakupić, dzisiaj kasy nie miałem.
Mam nadzieję, że Symphony umie wyświetlać RDS na FIS-ie?
A jak wygląda sprawa z wyświetlaniem otwartych drzwi?
Czy kabelki są już we wtyczkach?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli wcześniej nie miałeś FIS, to musisz na nowo pociągnąć każde drzwi z osobna.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Jeżeli wcześniej nie miałeś FIS, to musisz na nowo pociągnąć każde drzwi z osobna.


Gdzie szukać?
Znajdę pod kierownicą ,czy to by było za proste?
Do jakiegoś modułu muszą dochodzić sygnały bo licznik reaguje na otwarcie każdych drzwi.
Czy "sterownik centralnego" ma już te sygnały?
I gdzie go szukać?

No co?
"kto pyta ,nie błądzi" :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W samochodach bez FIS osobno podpięte były tylko drzwi kierowcy a pozostałe (pasażera i tylne) były zmostkowane w jeden przewód. Połączenie jest w wiązce prawej na wysokości fotela pasażera. Zdemontuj fotel, wykładzina do góry i rozwiń izolację. Znajdziesz przewody brązowe z białym paskiem które trzeba będzie oddzielić i pociągnąć do licznika.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa