w pazdzierniku zrobilem serwis mojej audi a6 2.7 diesel multitronic
zrobilem wymiane oleju w multitronic po ok 5000km skrzynia zaczela huczec i pokazuje teraz not program oraz dwa bledy P1777 + P1743 poradzcie cos czy to juz po skrzyni czy mogli cos spitolic na serwisie
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
problem zeskrzynia po wymianie
Błędy SAE nie są łatwe do interpretacji. Masz możliwość odczytu ich w standardzie VAG?
wróć de serwisu gdzie robiłęś przeglą skrzyni, by zdiagnozowali usterkę poniewaz tutaj i tak SAM nic nie zdziałąsz
zwrocilem sie serwis na to ze to pech i chca wymieniac skrzynie na nowa prawie 8500euro
nadmienie ze serwis znajduje sie w niemczech
nadmienie ze serwis znajduje sie w niemczech
podjedż do innego na diagnozę bez przekazywania jakichkolwiek informacji dodatkowych
skrzynia znowu poszla w tryb awaryjny P1743-000
P1777-000
P1777-000
| alexnbg napisał/a: |
| skrzynia znowu poszla w tryb awaryjny P1743-000
P1777-000 |
Błędy SAE nie są łatwe do interpretacji. Masz możliwość odczytu ich w standardzie VAG?
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych