Tez macie tak , ze jak auto jest cieple to gorzej pali niz jest zimne?
rano jak odpalam w garazu to na strzala a jak cieply to juz gorzej pali , dluzej krecci ale tez nie zawsze
Slyzalem ze ponoc one tak maja ze niby to mialo zabezpieczac ilnik czy cos i to normalan sprawa, i jak sie nie czeka az wszytskie kontrolki zgasna to pali zawsze od strzala.