Elementy silnika » Audi A3 1.8 APG na 1.8T
Odpowiedz do tematu
 Audi A3 1.8 APG na 1.8T
Witam.
Naszła mnie myśl o zmianie silnika na taki co miał by trochę więcej mocy. Pytanie me brzmi jakiego silnika szukać aby zmiana była jak najmniej kłopotliwa? Czy może ktoś mi to podać?
Drugie pytanie co DOKŁADNIE musiał bym kupić? Ja się nie znam na tym ale mój kuzyn ma pojęcie i by mi to zrobił lecz do niego chcę jechać z jakąś wiedzą :)
Pomożecie?

PS Może nawet ktoś z Was ma do sprzedania coś interesującego co się nada :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A3 1.8 APG na 1.8T
Audi202 napisał/a:
Witam.
Naszła mnie myśl o zmianie silnika na taki co miał by trochę więcej mocy. Pytanie me brzmi jakiego silnika szukać aby zmiana była jak najmniej kłopotliwa? Czy może ktoś mi to podać?
Drugie pytanie co DOKŁADNIE musiał bym kupić? Ja się nie znam na tym ale mój kuzyn ma pojęcie i by mi to zrobił lecz do niego chcę jechać z jakąś wiedzą :)
Pomożecie?

PS Może nawet ktoś z Was ma do sprzedania coś interesującego co się nada :)
najmniej problemów bedziesz miał z podmianka na 2,8, a jesli chcesz więcej mocy to 3,0 lub 2,7 bi-turbo, ale tu bedzie znacznie więcej zabawy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
2.8? W serii takie nie wychodziły więc zaskoczyłeś mnie. Myślałem że łatwiej na coś co w serii szło... Kurczę ale żeś mi klina zabił. Nie znam się ale teraz to już twierdzę że w ogóle się nie znam...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Audi202 napisał/a:
2.8? W serii takie nie wychodziły więc zaskoczyłeś mnie. Myślałem że łatwiej na coś co w serii szło... Kurczę ale żeś mi klina zabił. Nie znam się ale teraz to już twierdzę że w ogóle się nie znam...
mój bład bo spojzałem na Twój profil a nie na nagłowek :oops:
w takim razie najprosciej bylo by zmienic na 1,8T 180km i zawirusować na 210... ale jeśli się bawić to ja zapodałbym cos znacznie mocniejszego, kwestia tylko funduszy :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No właśnie coś mi kuzyn mówił że modyfikacja osiągnie kwotę tak dużą że opłaci się sprzedać tą którą mam i te pieniądze dopłacić i kupić 1.8t w serii i tyle. Też tak uważasz?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Audi202 napisał/a:
No właśnie coś mi kuzyn mówił że modyfikacja osiągnie kwotę tak dużą że opłaci się sprzedać tą którą mam i te pieniądze dopłacić i kupić 1.8t w serii i tyle. Też tak uważasz?
zawsze łatwiej jest kupic juz zrobioną, ale jest jszcze wyjscie zakupu za jakąś mała kwote anglika i przekładasz wtedy wszystko i masz dozywotni zapas części

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Też jakieś wyjście :) Kurczę myślałem że to przekładka silnika i tyle ale jak mi kuzyn zaczął wymieniać co by trzeba było kupić to faktycznie upoluję za pewien czas 1.8t :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 3.142.198.129 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa