GPS i GSM » [A8 D2] Nie działa NAVI po rozłączeniu akumulatora
Odpowiedz do tematu
 
Tak, przyjmuje. Cos tam sobie "mieli", ale niczym to nie skutkuje.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W takim razie umieść w napędzie odpowiednią CD.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A może jakas podpowiedź gdzie takowy znaleźć? nie jestem biegły w sprawach forumowych.
Możesz podpowiedzieć czego dokładnie mam szukać? jakiś typ, model NAVI, bo tak na prawdę to nie wiem. Jak szukałem wcześniej wpisałem tylko "polskie menu NAVI FIS audi a4" i znalazłem to, co skutecznie unieruchomiło moją NAVI :)
Być może źle szukałem, niewłaściwy plik, format, rozmiar, data itp....

[ Dodano: Sro 15 Maj, 2013 15:27 ]
Dzisiaj nagrałem jeszcze raz ten sam plik, tylko że w szybkości x1
Zostawiłem auto na jakieś 4 godziny. Gdy wróciłem, pokazał się komunikat: Instalacja zakończona, prosze wlozyc plyte CD z mapa
Tak że super!
Dziekuje za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gratulacje.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie wiem czy to właściwe miejsce na takie pytanie, ale jeśli tu mowa o polskim menu, to pomyślałem że mogę zapytać.
W swoim aucie mam też fabrycznie montowany zestaw głośnomówiący do nokii chyba 5300, mniejsza o to. Po włożeniu telefonu, coś do mnie mówi po niemiecku. Ja po niemiecku, to tylko halo do słuchawki. Może ktoś uznać za bardzo głupie pytanie, ale czy ten zestaw, jest w jakiś posób połączony z navi ?? że po wgraniu nowego ("polskiego") oprogramowania, te komunikaty będą w j. polskim? Da się to jakoś spolszczyć ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spolszczyć można tylko lektora nawigacji który umieszczony jest na płycie CD z mapą.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok. Dziękuję za informację. W koncu nie jest to aż tak ważne i potrzebne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
[ Dodano: Sro 15 Maj, 2013 15:27 ]
Dzisiaj nagrałem jeszcze raz ten sam plik, tylko że w szybkości x1
Zostawiłem auto na jakieś 4 godziny. Gdy wróciłem, pokazał się komunikat: Instalacja zakończona, prosze wlozyc plyte CD z mapa
Tak że super!
Dziekuje za pomoc.[/quote]

Panowie pomóżcie , mam podobny problem tyle, że bardziej poważny!!!!!

Dzisiaj wgrywałem polskie menu do mojego Audi A4 b7 2006 r i trochę jestem wystraszony, ponieważ po instalacji którą znalazłem u cb na forum pojawił się spory kłopot. Gdy wróciłem po jakis 20 min do auta, wyświetlasz FIS (miedzy zegarami) był wyłączony czarny po prostu. Tylko paliły sie kontrolki, które się załączają podczas załączania zapłonu. Płyta z tyłu była wysunięta więc pomyślałem, że instalacja sie zakończyła.
No i szok! Załączyłem ponownie zapłon i wszystkie kontrolki zaczeły szaleć, nawet światła gdy załączyłem zaczeły tak migać przygasać jak by był słaby akumulator. Silnika to juz kompletnie nie da się odpalić.. teraz pytanie czy to wina tego sterownika co wgrałem i wykasował jakieś sterowniki z tego kompa czy po prostu akumulator padł ?? PS. Wyjąłem go dzisiaj i do jutra będzie się ładować.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z tego co wiem to osoby zajmujące się tym na co dzień wspomagają się prostownikiem podczas instalacji - jest wtedy bezpieczniej...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 3.142.173.227 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa