za pomoca VAG !Wczesniej pisalo ze jest jakis inny blad ,Zrobilem to popsikalem ta kostke
!Odpalilem autko ,chodzilio łanie wiec postanowilem sie nim przejechac do sklepu i spowrotem ,wracam a tu nadal chodzi zle trzesie autem ,gubi moc !Naprawde niewiem co to jest Wymienilem wtryski wszystkie 4x nadal nie dziala ,pasek rozdadu wymienilem ,nie dziala
Błędy ktore pokazuje VAG :18027 (P 1619) - świeca żarowa/ przekaźnik lub obwód podgrzewania otwarty/zwarty do masy
jak jest zimny silnik to ladnie chodzi jak troche pochodzi to juz sie robi zle
Jak by ktos wiedzial co to jest prosze napisac ,byl bym bardzo wdzięczny
Jak by co to pisze ten post juz 2 raz poniewarz na tamten nikt nie odpowiadal
Dziekuje:)