Elektryka i elektronika » A6 C5
Odpowiedz do tematu
 A6 C5
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, od niedawna mam A6, do tej pory działało wszystko co miało działać. Niestety do tej pory. Od jakiegoś czasu gasi się kompletnie komputer miedzy zegarkami. Gasi się w rożnych momentach i zapala się sam tez w równych momentach. Nie mogę wyłapać żadnej zależności czy frekwencji, w trakcie jazdy lub na postoju. Na funkcjonowanie samochodu nie ma to żadej różnicy.
Jedynie co zastanawia mnie, co może mogło by mieć jakiś związek czy wpływ na to, ale tylko ewentualnie, nie jestem pewniej, to to, ze wcześniej, od tej historii ze zanikającym komputerem, centralny zamek nie odblokowywuje drzwi kierowcy, po otwarciu przez pilota. Myśle, ze jakiś kabel się załamał we wiążące na drzwiach. Jest możliwe, ze ma to coś wspólnego z komputerem?

W perspektywie mam wizytę w ASO, ale już wiem co mi powiedzą. Pewnie ze na diagnozie wyszedł błąd instrumentu kombi, i mogę wstawić nowy, za jakaś koszmarna kwotę, pewnie. Jeśli będę miał pecha, być może tak się skończy, ale może jest jakaś inna przyczyna, lub rozwiazanie problemu.

Dzięki z góry za podpowiedz.

Pablo Negro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witaj jesli chodzi o zegary i ten wyswietlacz to FIS ci pad czyli wyswietlacz do wymiany i on nie ma nic wspolnego z centralnym zamkiem co do zamka to podłacz auto pod vaga i zdiagnozuj :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
FIS gaśnie zapewne z powodu usterki w manetce BC ,należało by zacząć od tego... Co do centralnego zamka to tak jak pisal kolega powyżej nie ma to nic wspólnego z zegarami.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.218.129.100 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa