naped Q w rs4
witam kolega ma dosc nietypowe pytanie hehe co do tego napedu o to jego tresc :
"czy istnieje taka modyfikacja by w quatro odpinac przedni naped , czy ktos slyszal o tym"
chodzi mu o to czy istnieje jakas mozliwosc aby odpiąc przod napęd zeby zrobic z tego auta RWD
| daniello85 napisał/a: |
"czy istnieje taka modyfikacja by w quatro odpinac przedni naped , czy ktos slyszal o tym"
chodzi mu o to czy istnieje jakas mozliwosc aby odpiąc przod napęd zeby zrobic z tego auta RWD |
szczerze mówiąc jeszcze nie słyszałem o takiej ekhm... modyfikacji.... po co komu robić takie rzeczy?????
no wiesz mi tez sie wydaje to niemozliwe ale prosił zebym sie zapytał wiec pytam a dlaczego bo podobają mu sie bardzo audi ale tez chciał by miec rwd w aucie
| daniello85 napisał/a: |
| chciał by miec rwd w aucie |
zmieniać perfekcyjne rozwiazania...
| GORYL napisał/a: |
| daniello85 napisał/a: | | chciał by miec rwd w aucie |
zmieniać perfekcyjne rozwiazania... |
Są różne zboczenia.
Swoją drogą jeżeli nie ma ABS, to wydaje mi się, iż byłaby taka możliwość. Podstawowa sprawa - skąd wziąć taką skrzynię biegów?
| Adi202 napisał/a: |
| skąd wziąć taką skrzynię biegów? |
z "gaza"
za duża???
ja tam nie uwazam takich cudów
h,mm da cie sie podpuszczac. jezeli ktos ma rs4 to napewno nie bedzie nic w nim zmieniac a napewno napedu.
1. da sie zrobic z quattro rwd zaspawuje sie torsena i zdejmuje przednie poloski
i mamy auto rwd ale niestety nie da sie odwrocic tej modyfikacji znaczy trzeba kupic druga skrzynie.
2. audi to nie bmw!! do driftu sie nie nadaje bo ma za slaby skret
podziwiam czasem ludzka glopote.