Quattro » [v8 d11] Wycie przy dodawaniu gazu
Odpowiedz do tematu
 [v8 d11] Wycie przy dodawaniu gazu
Coś wyraźnie wyje przy delikatnym dodawaniu gazu. Co to może być? Słyszalne wyraźnie z tyłu. A zwłaszcza po otwarciu podłokietnika w tylnej kanapie. Tak jakby z bagażnika. Pasażerowie potwierdzają, że słychać jakby dobiegało z bagażnika (nie, nie mam psa w bagażniku :-P ). Wyje lub popiskuje (ciężko określić) kiedy lekko lub średnio wciskam pedał gazu. Kiedy odpuszczam gaz wycie od razu znika. Wydaje mi się, że mniej wyje kiedy mocniej wcisnę gaz no i jak jadę już powyżej 100 km/h ale to być może złudzenie bo wtedy pojawiają się naturalne szumy związane z szybszą jazdą jak też dźwięku silnika na wyższych obrotach. Myślę, że to może być tylny most. Łożyska raczej nie bo jest wyraźny związek między dodawaniem gazu i odpuszczaniem. Co wy na to? Czy to może być skrzynia? Czy skrzynię słyszałbym przez tylny podłokietnik?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bardziej obstawiałbym most, kiedy ostatnio zagladałeś do niego?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze nie zaglądałem bo to nowy nabytek (samochód, nie most). Co proponujesz? Wymiana oleju? Jaki olej? Na coś zwrócić szczególną uwagę poza uszczelnieniem?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
IwanV8 napisał/a:
Jeszcze nie zaglądałem bo to nowy nabytek (samochód, nie most). Co proponujesz? Wymiana oleju? Jaki olej? Na coś zwrócić szczególną uwagę poza uszczelnieniem?
było juz o tym na forum Castrol TAF-X75W90, przede wszystkim skontroluj stan i ilość oleju, simeringi to oczywiście podstawa...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki za parametry oleju.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
IwanV8 napisał/a:
Dzięki za parametry oleju.
nie ma problemu ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Quattro 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa