Chiptuning i tuning mechaniczny » A6 1999 2,5 TDI 150KM
Odpowiedz do tematu
 
roger110 napisał/a:
Czekałem , aż się zjawisz , silnik jest oki , tylko właśnie , czy nie trafi szlag wałka po takim numerku ?? Na ile to wpłynie na jego żywotność .
No i koszty ile by to U Ciebie kosztowało na priv poproszę.
Ps . robił, jakieś pomiary parametrów , i Vagował , nic.. zero czego kolwiek , może faktycznie "od księdza"

Jeżeli 2,5 150KM to czy zmieni mapę czy też nie wałki i tak szlag trafią. Tu nie ma co się czarować. Jeżeli bedzie przesadzać z kopaniem, to i nie chipowanego zajedzie.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Raczej Gość spokojny , no ale wiesz ........ rozumiesz..... też masz 4,2 pod maską . To nie na wycieczkę ;-) . Nie serio ,raczej spokojnie jeździ .
Adi , zrobiłbys mu ten zabieg ??
Jak to u Ciebie wygląda . Inaczej , też przeszczepia sie "procek" , czytu już inna bajka ??
Poleciłem Mu Ciebie , i chodzi generalnie co ,jak , kiedy , za ile, czy warto ,itp itd.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Raczej Gość spokojny , no ale wiesz ........ rozumiesz..... też masz 4,2 pod maską . To nie na wycieczkę ;-) . Nie serio ,raczej spokojnie jeździ .
Adi , zrobiłbys mu ten zabieg ??
Jak to u Ciebie wygląda . Inaczej , też przeszczepia sie "procek" , czytu już inna bajka ??
Poleciłem Mu Ciebie , i chodzi generalnie co ,jak , kiedy , za ile, czy warto ,itp itd.

Tak czy siak musiałby na początek przyjechać do mnie. Musiałbym odczytać jego oryginalną zawartość i po przeróbce wgrać moda. W sumie jeszcze nie jest w ATT, ale przyjmując, że jest czy też będzie nie będzie go kosztowało "tylko" 1000zł ale mniej. Pisze tylko, ponieważ to nie jest wygórowana kwota za modyfikację sterownika wraz hamownią. Przeszczep pamięci stosuje się tylko w sterownikach z pamięcią jednokrotnego zapisu.
Zapytaj go, czy jest w stanie przejechać prawie 500km w jedną stronę aby zmodernizować ECU czy nie lepiej "taniej" poszukać kogoś w okolicy. :mrgreen:

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rozumiem ;-) .
Przekażę i odezwę się , tylko odbieraj telefon proszę ..... :pocieszacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
czy nie lepiej "taniej" poszukać kogoś w okolicy.
Taniej , ale Bóg raczy widzieć, czy fachowiec .......... a do Ciebie mam zaufanie , więc warto zrobić 350 nie 500 w jedną stronę :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Rozumiem ;-) .
Przekażę i odezwę się , tylko odbieraj telefon proszę ..... :pocieszacz:

Jasne. Jak nie odbieram, to nie słyszę, albo mocno zajęty jestem. W razie czego niech próbuje do skutku. ;-)
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Chiptuning i tuning mechaniczny 

[ IP: 18.224.214.215 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa